تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سریال رادیویی «تبعیدی» به کارگردانی محمد عمرانی و با محوریت زندگی شهید آیت الله مدنی از رادیو نمایش پخش می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، “تبعیدی ” نوشته فاطمه حسن وند است و به فرازی از زندگی شهید آیت الله مدنی، امام جمعه تبریز […]

[ad_1]

سریال رادیویی «تبعیدی» به کارگردانی محمد عمرانی و با محوریت زندگی شهید آیت الله مدنی از رادیو نمایش پخش می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، “تبعیدی ” نوشته فاطمه حسن وند است و به فرازی از زندگی شهید آیت الله مدنی، امام جمعه تبریز از زمانی که ایشان از نجف به زادگاهشان آذر شهر بر می گردد آغاز و تا زمانی که از سوی امام خمینی (ره) به ریاست حوزه علمیه خرم آباد منصوب می شود، ادامه می یابد.

در «تبعیدی» هنرمندانی چون امیر فرحان نیا، امیر عباس توفیقی، فریبا طاهری، مجید سهرابی، مهدی نمینی مقدم، رحمان باقریان، علی زرینی، محمد آقا محمدی، اسماعیل بختیاری، مهرداد مهماندوست، مسعود زنوزی راد، مجتبی طباطبایی، راضیه مومیوند و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش پرداخته اند.

این سریال رادیویی به گویندگی: احمد گنجی، تهیه کنندگی: شهلا نیساری، صدابرداری: رضا طاهری و افکت: محمدرضا قبادی فر ، ار روز سه شنبه ۱۶ شهریور ماه، ساعت ۱۵:۱۵ به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس