تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «آینه و اویس» روایت‌گر داستان اویس قرنی برای کودکان، بار دیگر منتشر شد. به‌ گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور‌بین‌الملل کانون، کتاب «آینه و اویس» از کتاب‌های قدیمی کانون نوشته تقی کیارستمی با تصویرگری‌های داریوش دیانتی است که سال ۱۳۵۸ برای نخستین بار انتشار یافته بود. این داستان روایت‌گر زندگی چوپانی […]

[ad_1]

اویس قرنی

«آینه و اویس» روایت‌گر داستان اویس قرنی برای کودکان، بار دیگر منتشر شد.

به‌ گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور‌بین‌الملل کانون، کتاب «آینه و اویس» از کتاب‌های قدیمی کانون نوشته تقی کیارستمی با تصویرگری‌های داریوش دیانتی است که سال ۱۳۵۸ برای نخستین بار انتشار یافته بود.

این داستان روایت‌گر زندگی چوپانی است که در یمن زندگی می‌کند. مردم این سرزمین معتقدند که او آدم عجیبی است. اویس چیزهایی را که مردم دوست دارند، دوست ندارد. اما بسیاری چیزها هم هست که مردم نمی‌پسندیدند و اویس دوستشان دارد. این روایت ساده و زیبایی است از شخصیت اویس قرنی و تنهایی‌های او.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «آینه بهترین دوست اویس و تنها راهنمای او بود. با او حرف می‌زد و هر چه را که لازم بود به او نشان می‌داد. اویس به وسیله آینه‌ای که در قلبش بود به دنیای بی‌نهایت بزرگ و زیبایی راه داشت.»

این کتاب که در قطع خشتی و با قیمت ۳هزار و ۱۰۰ تومان به انتشار رسیده است قابل خریداری از تمام فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کل کشور است.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس