تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هم‌اکنون استان مرکزی دویست زندانی جرایم غیرعمد دارد که دو نفر از این افراد را بانوان نیازمند تشکیل می‌دهند. به گزارش گذارنیوز از ستاددیه کشور، اسماعیل جمیاری مدیرعامل ستاد دیه استان مرکزی گفت: ۱۸۲ تن از این زندانیان بدهکاران مالی هستند. وی در تفکیک جرایم این دسته از محکومان مالی گفت: ۱۳۰ […]

[ad_1]

هم‌اکنون استان مرکزی دویست زندانی جرایم غیرعمد دارد که دو نفر از این افراد را بانوان نیازمند تشکیل می‌دهند.

به گزارش گذارنیوز از ستاددیه کشور، اسماعیل جمیاری مدیرعامل ستاد دیه استان مرکزی گفت: ۱۸۲ تن از این زندانیان بدهکاران مالی هستند.


وی در تفکیک جرایم این دسته از محکومان مالی گفت: ۱۳۰ نفر از این افراد واجد شرایط بابت چک، ۴۲ نفر را به دلیل بدهی مهریه و ۹ نفر را نیز زندانیان نفقه تشکیل داده و مابقی زندانیان تحت حمایت ستاد را هم محبوسان دیه ناشی از حوادث رانندگی و حوادث کارگاهی شامل می‌شوند.


جمیاری با اشاره به عملکرد این نهاد مردمی در ۶ ماهه اول سال‌جاری اظهار کرد: در این مدت تعداد ۱۰۲ زندانی نیازمند استان با پرداخت مبلغی معادل ۴ میلیارد تومان از بند حبس رهایی یافته و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.


وی مجموع بدهی این افراد را بالغ بر ۷ میلیارد عنوان نمود و افزود: با پیگیری کمیته صلح و سازش ستاددیه و همچنین همیاری مددکاران زندان‌ها مبلغ ۳ میلیارد ریال از شکات و طلبکاران گذشت رضایتمندانه گرفته شده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس