تاریخ انتشار: ۲۱ فرو ۱۳۹۵

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: دفترخانه شماره ۵۱۸ با هماهنگی وارد زندان شد و زنجانی وکالت اموال داخل ترکیه را به شرکت نفت داد.

به گزارش “گذارنیوز”  رسول کوهپایه زاده وکیل مدافع بابک زنجانی   در واکنش به صحبت های هندی عضو پیگیری کننده مطالبات شرکت نفت مبنی بر عدم معرفی اموال جدید از سوی بابک زنجانی به شرکت نفت اظهار داشت: ۱۶ فروردین امسال جلسه‌ای با حضور مسئولان دادستانی و شرکت نفت از جمله آقای هندی برگزار شد که موکل در آن جلسه راهکارهایی را برای استیفای اموال خارج از کشور خود ارائه کرد.
وی افزود: متعاقب آن جلسه، چهارشنیه یا پنج‌شنبه هفته گذشته مسئول دفترخانه شماره ۵۱۸ تهران با هماهنگی مسئولان وارد زندان شد و از زنجانی بابت اموال خارجی وکالت بلاعزل برای شرکت نفت گرفت.
وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: اینکه موکلم بابت بخشی از اموال یا کل آن وکالت رسمی داده یا خیر، بحث دیگری است و آنچه اهمیت دارد این است که اگر موضوع برای مسئولان شرکت نفت مهم نبود، چنین وکالتی اخذ نمی‌کردند. ضمن اینکه زنجانی در شرایط فعلی که در زندان به سر می‌برد، کاری بیشتر از این نمی‌تواند انجام دهد و این هم تلاش موکلم در راستای تخفیف آثار جرم و جبران بخشی از خسارات وارده است و چنین اتفاقی قابل انکار نیست.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس