تاریخ انتشار: ۰۹ بهم ۱۳۹۴

سخنگوی ایزدی‌ها گفت داعش پس از حمله به منطقه سکونت آنها، اقدام به فروش زنان و دخترانشان به قیمت‌های بسیار اندک و گاهی به قیمت “۱۰ دلار” کرده است.

به گزارش العالم، “هادی بابا شیخ،” مدیر دفتر شیخ ایزدی ها و سخنگوی این اقلیت مذهبی با شرکت در نشست اقلیت‌ها در کشورهای اسلامی که در شهر مراکش در حال برگزاری است بخش هایی از جنایات گروه تروریستی داعش علیه ایزدی ها را بازگو کرد و گفت: تروریست های داعش، زنان ایزدی را در بازار برده فروشی به قیمت ۱۰ دلار می فروختند.
پایگاه سی ان ان عربی در این باره نوشت: سخنگوی ایزدی ها اظهار داشت که جنایات داعش علیه این اقلیت با فرا رسیدن ماه آگوست ۲۰۱۴ و حمله تروریست های داعش به ارتفاعات سنجار، آغاز شد و این جنایات همچنان ادامه دارد. زیرا هر روز بر شمار قربانیان و افراد مفقود الاثر افزوده می شود.
باباشیخ جنایات داعش علیه ایزدی ها را غیر قابل تصور دانست و گفت: آنها بیش از ۳۶۰۰ ایزدی را کشته و ۵۸۰۰ نفر دیگر از جمله شمار زیادی زن و کودک را ربوده‌اند.
بابا شیخ افزود: تروریست های داعش سه هزار زن ایزدی را ربوده و آنها را در بازار برده فروشان به قیمت ۱۰ دلار به فروش می رسیدند. آنها ۱۸ مرقد بزرگان ایزدی را تخریب کرده و باعث آوارگی ۴۰۰ هزار نفر و گرفتاری آنها به زندگی در چادرها شدند.
سخنگوی ایزدی ها گفت: ایزدی ها همواره خواستار صلح و احترام به سایر ادیان بوده‌اند و هیچ گونه عبارتی مبنی بر دعوت به کشتن دیگران در دین ما وجود ندارد. ما خواستار زندگی مسالمت آمیز با همگان و حفظ آداب و رسوممان هستیم.

نظرات شما
  1. تصویر فوق با مطلب مورد نظر همسو نمی باشد.
    در هیچ نقطه از اراضی تحت تسلط داعش دختران با تی شرت آستین کوتاه و شلوار جین پاره نمیتوانند تردد کنند که حتی برای دیدن فروش زنان ایزدی مراجعه نمایند!!!!

    مطلب واقعی به همراه عکس غیر واقعی

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس