تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۴

مدیر طرح ملی همسان گزینی تبیان گفت: بانوان متولد دهه ۵۰ و آقایان متولد دهه۷۰ بیشترین مراجعان سایت همسان گزینی به شمار می آیند.

به گزارش “گذارخبر” زهره حسینی  در نشست خبری به مناسبت هفته ازدواج، شمار ثبت نام کنندگان در سایت همسان گزینی را تاکنون ۱۷ هزار و۵۰۰ تن اعلام کرد و اظهار داشت: البته تمام مراحل ثبت نام این افراد به پایان نرسیده است.

حسینی، افزود: از این تعداد ثبت نام کننده، هشت درصد، سابقه ازدواج قبلی داشته اند.

مدیر طرح ملی همسان گزینی تبیان، همچنین گفت: از مدت اجرایی شدن این طرح تاکنون، چهار هزار و ۵۰۰ معرفی و ۱۴۰ مورد ازدواج رخ داده است.

وی، اظهار داشت: متولدین دهه ۶۰، دهه۵۰ و دهه۴۰ و پس از آن متولدین دهه ۷۰ از بیشترین مراجعان به سایت همسان گزینی تبیان هستند؛ضمن اینکه زنان و مردان متولد دهه ۶۰ به یک میزان در سایت ثبت نام کرده اند.

حسینی، میزان استقبال ثبت نام کنندگان از سایت همسان گزینی تبیان از زمان رونمایی این سایت (۲۵ خرداد امسال) را زیاد ارزیابی کرد و در خصوص تفاوت طرح همسان گزینی تبیان با سایر سایت های همسریابی گفت: ارتباط نداشتن دختران و پسران در سایت، وجود افرادی به عنوان معرف ازدواج، امنیت و حفاظت از اطلاعات دو طرف، رایگان بودن و راستی آزمایی اطاعات ثبت شده در سایت از جمله وجه تفاوت ها به شمار می آید.

وی در ادامه، ترویج ازدواج پایدار و موفق را هدف اصلی طرح همسان گزینی اعلام و تاکید کرد: در نظر نداریم تنها به افزایش آمار ازدواج توجه کنیم، غربال گری و روند پیگیری ازدواج طرفین از برنامه های ما به شمار می آید.

وی از رونمایی سایت همسان گزینی در استان اصفهان طی هفته گذشته خبر داد و افزود: در حال انجام کارهای ابتدایی برای رونمایی از این سایت در استان خراسان نیز هستیم.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس