تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت:همواره شاهد حضور زنان در جبهه‌های مختلف و زمینه‌های گوناگون بوده‌ایم و امیدواریم آنان در زمینه تحریم پوشاک خارجی نیز پیشقدم شوند. به گزارش ایسنا، مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی که در بوستان گفت و گو برگزار شد، افزود: میزان جمعیت […]

[ad_1]

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت:همواره شاهد حضور زنان در جبهه‌های مختلف و زمینه‌های گوناگون بوده‌ایم و امیدواریم آنان در زمینه تحریم پوشاک خارجی نیز پیشقدم شوند.

به گزارش ایسنا، مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی که در بوستان گفت و گو برگزار شد، افزود: میزان جمعیت ترکیه مشابه ایران است. منبع درآمد این کشور پوشاک، گردشگری و صنعت لوازم اتومبیل است. ما پیش از این در زمینه پوشاک و گردشگری از ترکیه وضعیت بهتری داشتیم اما چرا اکنون باید از این کشور پوشاک وارد کنیم؟

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تاکید کرد: کیفیت، قیمت و زیبایی (بر اساس معیارهای اسلامی ایرانی) حائز اهمیت است که در استقبال از تولیدات ایرانی اثر زیادی دارد.

وی با بیان اینکه نهمین نمایشگاه زنان و تولیدات ملی مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی است، اظهار کرد: امروز در این نمایشگاه در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری شاهد تولید ملی، تکریم خانواده، احترام به بانوان و زنان سرپرست خانوار و توانمندسازی آنان هستیم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران افزود: حوزه اجتماعی شهرداری تهران با تمام توان در خدمت ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است و امیدواریم شاهد برگزاری نمایشگاه‌هایی با همین کیفیت در طول سال باشیم. چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر باشد.

به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم فهمیه پیروزفر، مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران اظهار کرد: ۲۷۰۰ زن سرپرست خانوار، نمایشگاه زنان و تولید ملی را پشتیبانی می‌کنند و در این نمایشگاه بالغ بر ۸۰ برند شرکت کرده‌اند که ۳۰ برند در نمایشگاه امسال به جمع شرکت کنندگان پیوسته‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تولید کنندگان پوشاک مراکز مهارت‌ آفرینی کوثر و زنان سرپرست خانوار، شبکه خوبی را تشکیل داده‌اند، گفت: امیدواریم این شبکه در کشور گسترش یابد. در بازدیدهایی که از برخی نقاط کشور داشتم به این نتیجه رسیدم که همه کشور ظرفیت ایجاد شبکه را دارند. علاوه بر آن می‌توانیم صادرات خوبی داشته باشیم. چند کشور اروپایی از فعالیت‌ ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار بازدید کردند و امیدواریم که در نمایشگاه‌های خارجی بتوانیم تولیدات خود را به نمایش بگذاریم.

مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تاکید کرد: پشتیبانی از تولید ملی باعث ایجاد  اشتغال می‌شود.

پیروزفر در پایان با اشاره به راه‌اندازی مرکز کوثر درودگری گفت: پسران زنان سرپرست خانوار در این کوثر حضور دارند و در عرصه غرفه‌سازی و کابینت سازی فعالیت می‌کنند. فارغ‌التحصیلان برق این کوثر کارهای برق‌کشی نمایشگاه زنان و تولید ملی را انجام داده‌اند.

به گزارش ایسنا، نهمین جشنواره زنان و تولید ملی از ۱۸ تا ۲۶ شهریور ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ در مجموعه نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو برپاست.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس