تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد شصت و ششمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مردادماه جاری ساعت ۲۴ روز سه شنبه (۲۶ مردادماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. به گزارش ایسکانیوز، مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته ۴۵۵ هزار ریال است.براساس آخرین آمار اعلام […]

[ad_1]

سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد شصت و ششمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مردادماه جاری ساعت ۲۴ روز سه شنبه (۲۶ مردادماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

به گزارش ایسکانیوز، مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته ۴۵۵ هزار ریال است.
براساس آخرین آمار اعلام شده، بیش از ۷۴ میلیون ایرانی یارانه نقدی دریافت می کنند.
آخرین اخبار حذف یارانه ها مربوط به تیرماه سال جاری است که در آن تنها تعداد معدودی از یارانه بگیران شامل مدیران و مسوولان دولتی و تعدادی از نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی به چشم می خورند.
دولت با توجه به لزوم بررسی دقیق تر بانک های اطلاعاتی سعی دارد تا کمترین درصد خطا را در حذف یارانه اقشار غیر نیازمند به کار گیرد.
مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور دولت را مکلف کرد تا با بررسی بانک های اطلاعاتی موجود، حدود ۲۴ میلیون نفر از یارانه بگیران را که از اقشار ثروتمند جامعه و بی نیاز هستند، حذف کند.
بنابر مطالب درج شده از سوی برخی خبرگزاری ها در خصوص قطع یارانه ۴ میلیون نفر با در نظرگرفتن شاخص مسکن، خودرو و درآمد مربوط به سال گذشته بوده و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال جاری هیچ اظهارنظری در این باره نداشته است.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس