تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ثبت نام برای شرکت در نخستین سری از این آزمون‌ها از تاریخ ۵ مهرماه امسال آغاز و اولین آزمون در تاریخ ۲۲ مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا به نقل از وبدا، در اطلاعیه وزارت بهداشت آمده است: ضمن تبریک عید سعید غدیر و آغاز ولایت حضرت امیرالمومنین علی (ع)، به […]

[ad_1]

ثبت نام برای شرکت در نخستین سری از این آزمون‌ها از تاریخ ۵ مهرماه امسال آغاز و اولین آزمون در تاریخ ۲۲ مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از وبدا، در اطلاعیه وزارت بهداشت آمده است: ضمن تبریک عید سعید غدیر و آغاز ولایت حضرت امیرالمومنین علی (ع)، به اطلاع می رساند دانشگاه علوم پزشکی مجازی با همکاری مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور ارتقاء سطح ارائه خدمات و ایجاد تسهیلات بیشتر برای متقاضیان شرکت در آزمون های بین المللی حسب نیازهای دانشی و حرفه ای دانش آموختگان علوم پزشکی تدابیر لازم برای برگزاری آزمونهای مختلف را فراهم آورده است.

در این راستا قراردادهای مورد نظر با سازمانهای معتبر بین المللی (از جمله ETS، City & Guilds، MHDPRO , Prometric , UEMS) منعقد و هماهنگی های لازم جهت برگزاری  آزمونهای متعدد بین المللی در سطوح عمومی و تخصصی با تاکید بر آزمونهای حوزه علوم پزشکی بعمل آمده و ثبت نام برای شرکت در  نخستین سری از این آزمونها از تاریخ ۵ مهرماه امسال آغاز و اولین آزمون در تاریخ ۲۲ مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

همچنین سایر آزمونهای بین المللی عمومی و تخصصی که به نوعی مرتبط با نیازهای دانشی و حرفه ای دانش آموختگان علوم پزشکی می باشد نیز در آینده نزدیک برای کلیه متقاضیان داخل و خارج از کشور اختصاصاً توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان متولی این امر در کشور برگزار خواهد شد که اطلاعات مرتبط در وقت مقتضی منتشر خواهد شد.

 در این اطلاعیه آمده است: جزئیات و برنامه های مورد نظر در خصوص این آزمونها با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی (vums.ac.ir) و یا سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (sanjeshp.ir) قابل دریافت است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس