تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاروان تیم فوتبال پرسپولیس پس از انجام آخرین تمرین خود، عصر جمعه به سوی تبریز پرواز خواهد کرد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پس از ۲۷ جلسه تمرینی و ۴ بازی تدارکاتی از آخرین بازی خود در لیگ برتر، روز شنبه برابر تراکتورسازی به میدان خواهند رفت. […]

[ad_1]

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس پس از انجام آخرین تمرین خود، عصر جمعه به سوی تبریز پرواز خواهد کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پس از ۲۷ جلسه تمرینی و ۴ بازی تدارکاتی از آخرین بازی خود در لیگ برتر، روز شنبه برابر تراکتورسازی به میدان خواهند رفت.


دو تیم که از دیرباز هواداران و دوستداران مشترک زیادی هم دارند، در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که مکان‌های اول و دوم جدول را در اختیار دارند.


اعضای تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه پس از انجام آخرین تمرین خود پیش از این دیدار، ناهار را کنار هم صرف خواهند کرد و در صورتی که پرواز با تاخیر روبرو نشود، ساعت ۱۷:۲۵ تهران را به مقصد شهر تبریز ترک می‌کنند.


تیم‌های اول و دوم جدول رده‌بندی در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که هنوز مکان برگزاری این دیدار به طور قطعی مشخص نشده است.


باشگاه پرسپولیس آمادگی خود را برای انجام این بازی در شرایط استاندارد و تامین امنیت بنابر صلاحدید سازمان لیگ اعلام کرده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس