تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] زمان سفر تیم فوتبال جوانان به بحرین برای حضور در مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی فوتبال جوانان آسیا مشخص شد. به گزارش ایسکانیوز، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال پسران زیر ۱۹ سال کشورمان روز ۲۰ مهر از ساعت ۱۱:۳۵ تهران را به مقصد دوحه و پس از توقفی کوتاه، این […]

[ad_1]

زمان سفر تیم فوتبال جوانان به بحرین برای حضور در مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی فوتبال جوانان آسیا مشخص شد.

به گزارش ایسکانیوز، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال پسران زیر ۱۹ سال کشورمان روز ۲۰ مهر از ساعت ۱۱:۳۵ تهران را به مقصد دوحه و پس از توقفی کوتاه، این شهر را به سمت منامه ترک می‌کند.

ملی‌پوشان از ساعت ۱۵:۵۰ وارد منامه، پایتخت بحرین می‌شوند تا در مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی فوتبال جوانان آسیا به مصاف حریفان خود بروند. تیم زیر ۱۹ سال پسران ایران با تیم‌های قطر، ژاپن و یمن همگروه است.

بر همین اساس طبق اعلام امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم فوتبال جوانان، امروز (سه‌شنبه) اسامی ۲۳ بازیکنان نهایی جهت حضور در مسابقات فوق معرفی می‌شوند که باید خود را در روز ۱۵ مهر رأس ساعت ۱۳ در هتل آکادمی ملی فوتبال به کادر فنی معرفی کنند.

همچنین بهزاد آزاد، مدیر اجرایی تیم جوانان اعلام کرد کنفدراسیون فوتبال آسیا رنگ پیراهن تیم‌های شرکت کننده در گروه‌های مختلف را مشخص کرده که ایران در اولین بازی مقابل قطر و دومین بازی برابر ژاپن با پیراهن سفید به میدان می‌رود و در بازی سوم برابر یمن با پیراهن قرمز به رقابت می‌پردازد.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس