تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مربی استقلال زمان خداحافظی رحمتی از دنیای فوتبال را منوط و مربوط به خداحافظی کاپیتان افسانه‌ای ایتالیا می‌داند. به گزارش ایسکانیوز، مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال گویا قصد داشت در اقدامی هماهنگ شده، در صورت ناکامی مقابل ماشین سازی، در آستانه دربی با خداحافظی موقت به بازیکنان جوان شوک وارد کند. این برنامه اما خیلی […]

[ad_1]

رحمتی

مربی استقلال زمان خداحافظی رحمتی از دنیای فوتبال را منوط و مربوط به خداحافظی کاپیتان افسانه‌ای ایتالیا می‌داند.

به گزارش ایسکانیوز، مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال گویا قصد داشت در اقدامی هماهنگ شده، در صورت ناکامی مقابل ماشین سازی، در آستانه دربی با خداحافظی موقت به بازیکنان جوان شوک وارد کند. این برنامه اما خیلی زود لو رفت تا حالا نزدیکان رحمتی حرف های تازه ای در این باره به زبان بیاورند. بابازاده مربی دروازه‌بان‌های استقلال درباره زمان خداحافظی کاپیتان استقلال از دنیای فوتبال گفت: «بوفون هر سنی خداحافظی کند، رحمتی هم همان سن از فوتبال خداحافظی می‌کند!»

رحمتی که علاقه زیادی به بوفون دارد، پس از قهرمانی ایتالیا در جام جهانی ۲۰۰۶، لباس او را در استقلال به تن می‌کرد. به نظر می رسد رحمتی، دروازه‌بان ۳۸ ساله یوونتوس را ملاک خودش برای پایان دادن به فوتبال قرار داده و می‌خواهد حالا حالا ها بازی کند.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس