تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر ستاد انتخابات از زمان ثبت‌نام انتخابات ریاست‌جمهوری، شوراها و میان‌دوره‌ای مجلس در سال آینده خبر داد. علی پورعلی مطلق در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به زمان ثبت‌نام انتخابات سال آینده عنوان کرد: با توجه به اینکه مقرر شد انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها ۲۹ اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد بر همین […]

[ad_1]

دبیر ستاد انتخابات از زمان ثبت‌نام انتخابات ریاست‌جمهوری، شوراها و میان‌دوره‌ای مجلس در سال آینده خبر داد.

علی پورعلی مطلق در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به زمان ثبت‌نام انتخابات سال آینده عنوان کرد: با توجه به اینکه مقرر شد انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها ۲۹ اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد بر همین اساس این دوره شاهد یکی از مهم‌ترین انتخابات‌ها خواهیم بود چراکه سه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری، پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا و اولین میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را خواهیم داشت.


وی افزود: بر همین اساس ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا از ۳۰ اسفند ماه ۹۵ تا ۶ فروردین ۹۶ به مدت هفت روز انجام خواهد شد.


دبیر ستاد انتخابات یادآور شد: همچنین زمان تبلیغات داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا از ۲۱ اردیبهشت سال آینده لغایت ۲۷ اردیبهشت‌ماه به مدت ۷ روز است.


پورعلی مطلق با بیان اینکه زمان ثبت نام انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس از هشتم تا چهاردهم اسفند ۹۵ خواهد بود، گفت: همچنین داوطلبان می توانند از ۲۱ اردیبهشت لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه سال آینده به مدت هفت روز برای این انتخابات تبلیغات داشته باشند.


دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور با اشاره به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری از تاریخ ۲۲ فروردین لغایت ۲۶ فروردین سال ۹۵ فرصت دارند تا برای این انتخابات اقدام به ثبت‌نام کنند.


پورعلی مطلق تاکید کرد: داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهور نیز به مدت ۲۰ روز از تاریخ ۸ اردیبهشت لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا اقدامات تبلیغاتی خود را انجام دهند.


وی در مورد میزان تعرفه برای این سه انتخابات نیز گفت: با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته برای تعداد واجدان شرایط رای دادن در هر یک از این سه انتخابات اقدام به چاپ تعرفه خواهیم کرد.

جدول زمان‌بندی ثبت‌نام و تبلیغات ۳ انتخابات‌ ۲۹ اردیبهشت سال آینده به شرح ذیل است:


 


  زمان ثبت‌نام مهلت ثبت‌نام زمان تبلیغات مهلت تبلیغات
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶/۱/۲۲

تا

۹۶/۱/۲۶

      ۵ روز

 ۹۶/۲/۸ 

تا


۹۶/۲/۲۷

    ۲۰ روز

پنجمین دوره انتخابات شوراها

۹۵/۱۲/۳۰

تا

۹۶/۱/۶

       ۷ روز

 ۹۶/۲/۲۱

تا


۹۶/۲/۲۷

       ۷ روز
اولین انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم

۹۵/۱۲/۸

تا


۹۵/۱۲/۱۴

       ۷ روز

۹۶/۲/۲۱

تا


۹۶/۲/۲۷

       ۷ روز

 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس