تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] قائم‌مقام بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با اشاره به بررسی آمار متقاضیان حضور در نمایشگاه،۵ مهر را زمان نهایی شدن متراژ قطعی و گروه‌بندی متقاضیان اعلام کرد. به گزارش ایلنا به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، زمان واریز هزینه غرفه‌های نمایشگاه مطبوعات ۱۰ مهر و جانمایی الکترونیک ۲۵ مهر اعلام […]

[ad_1]

قائم‌مقام بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با اشاره به بررسی آمار متقاضیان حضور در نمایشگاه،۵ مهر را زمان نهایی شدن متراژ قطعی و گروه‌بندی متقاضیان اعلام کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، زمان واریز هزینه غرفه‌های نمایشگاه مطبوعات ۱۰ مهر و جانمایی الکترونیک ۲۵ مهر اعلام شد. همچنین اعلام متراژ قطعی، گروه‌بندی متقاضیان و بررسی اعتراض‌های احتمالی، دوم تا پنجم مهر ماه از طریق وبسایت نمایشگاه  و حساب کاربری متقاضیان خواهد بود.


مهران عباسی انارکی، قائم مقام نمایشگاه مطبوعات با اعلام این خبر گفت: رسانه‌هایی که تخلفات مرتبط با ماده ۱۸ قانون مطبوعات(درج نام صاحب امتیازو مدیر مسئول، نشانی رسانه و چاپخانه در محل ثابت) و مغایرت با پروانه انتشار، دارند تا رفع موارد تخلف، امکان حضور در نمایشگاه را نخواهند داشت. همچنین با توجه به محدودیت مکانی، ممکن است نشریاتی که نظم انتشار آنها پایین‌تر از حد معمول باشد، امکان حضور در نمایشگاه را نداشته باشند.


وی افزود: به نشریات با ضریب کیفی بالا و همچنین غرفه‌های برتر نمایشگاه بیست و یکم، اولویت زمانی در جانمایی الکترونیک داده خواهد شد.


عباسی با بیان اینکه گروه رسانه‌های ورزشی و غیرفارسی زبان در سایر گروه های مرتبط ادغام شده است، سقف متراژ گروه‌های متقاضی حضور در نمایشگاه را مطابق جدول زیر اعلام کرد.


گروه

سقف متراژ

موسسات مطبوعاتی و خبرگزاری های عمومی


 

۹۶ متر

روزنامه‌ها، عمومی و خانواده، دین و اندیشه، آموزشی تخصصی

۴۸متر

فرهنگی هنری، سیاسی اقتصادی، کودک و نوجوان، استانی و منطقه ای

۲۴متر

نمایشگاه امسال با رشد ۲۵ درصدی ثبت نام مواجه بوده به طوری که حدود ۷۰۰ متقاضی برای حضور در نمایشگاه امسال ثبت نام اولیه را انجام داده اند؛ ۱۶ موسسه مطبوعاتی، ۲۲ خبرگزاری، ۸۵ روزنامه، ۸۷ هفته نامه،  ۴۵ دوهفته نامه، ۱۴۵ ماهنامه، ۳۰ دوماهنامه، ۵۷ فصلنامه، ۷ فصلنامه، ۱۲۵ پایگاه خبری با درخواست ۱۴ هزار متر مربع برای حضور در نمایشگاه امسال ثبت نام کردند.


 


 


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس