تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تغییر در ساعت تمرین امروز پرسپولیس بدون اطلاع رسانی قبلی. به گزارش ایسکانیوز، در حالی که بعد از دربی ۸۳ مترجم برانکو از قول او به خبرنگاران حاضر در نشست خبری اعلام کرد تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد، زمان این تمرین بدون اطلاع رسانی دقیق تغییر […]

[ad_1]

تغییر در ساعت تمرین امروز پرسپولیس بدون اطلاع رسانی قبلی.

به گزارش ایسکانیوز، در حالی که بعد از دربی ۸۳ مترجم برانکو از قول او به خبرنگاران حاضر در نشست خبری اعلام کرد تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد، زمان این تمرین بدون اطلاع رسانی دقیق تغییر کرد.

برانکو جمعه شب بعد از صرف شام به همراه بازیکنانش اعلام می‌کند که تمرین امروز سرخپوشان ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد اما این موضوع از طریق مسئولان باشگاه پرسپولیس اطلاع‌رسانی نمی‌شود تا تعدادی از خبرنگاران و عکاسان که ساعت ۱۱ امروز به محل تمرین سرخپوشان رفته بودند با در‌های بسته ورزشگاه شهید کاظمی مواجه شوند.

غیر از خبرنگاران، تعدادی از بازیکنان پرسپولیس هم به گمان اینکه تمرین تیم‌شان ساعت ۱۱ آغاز خواهد شد به محل تمرین آمدند که آنها هم مجبور شدند به منزل برگردند.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس