تاریخ انتشار: ۲۰ اسف ۱۳۹۳

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با پیروزی در دیدار فردا می خواهیم جایگاه خود را محکم تر کنیم چرا که ما استقلالیم و مدعی قهرمانی هستیم. جواد زرینچه امروز (چهارشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران افزود: دیدار فردا بسیار مهم است چرا که هم استقلال و هم نفت تهران به […]

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با پیروزی در دیدار فردا می خواهیم جایگاه خود را محکم تر کنیم چرا که ما استقلالیم و مدعی قهرمانی هستیم.

زرینچه

جواد زرینچه امروز (چهارشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران افزود: دیدار فردا بسیار مهم است چرا که هم استقلال و هم نفت تهران به صدرنشینی فکر می کنند.

وی اظهار داشت: نفت تیم جوانی دارد و فوتبال زیبایی را ارایه می کند.

زرینچه در خصوص اینکه آیا برنده دیدار فردا قهرمان لیگ می شود؟ خاطر نشان کرد: هنوز زمان تعیین قهرمان نشده، بعد از دیدار با نفت هفت مسابقه دیگر را هم داریم و نتیجه دیدار فردا چیزی را برای قهرمانی مشخص نمی کند.

مربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: در دیدار برابر نفت تهران کرار جاسم را به دلیل محرومیت و امید ابراهیمی را که سه اخطاره است همراه نداریم، ضمن آنکه میلاد فخر الدینی و میلاد نوری را شاید برای دیدار مقابل نفت نداشته باشیم.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال باید در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران شرکت می کرد، اما نیامد و به جای او زرینچه مقابل خبرنگاران قرار گرفت.

به گفته نوری فر مدیر رسانه ای استقلال، قلعه نویی به دلیل مشکل شخصی نتوانسته در نشست حضور پیدا کند.

دیدار دو تیم استقلال با نفت تهران از هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های کشور جام خلیج فارس فردا (پنجشنبه) ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

قضاوت این دیدار بر عهده حسین زرگر با کمک های حسین طالقانی و مهدی الوندی است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس