تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پزشک تیم سیاه جامگان شایعات به وجود آمده در رابطه با مشکل قلبی نورمحمدی را تکذیب کرد. زارع در گفت و گو با ایسکانیوز در خصوص مشکلی که اخیراً برای علیرضا نورمحمدی مدافع تیم فوتبال سیاه جامگان پیش آمده بود گفت: کاپیتان تیم سیاه جامگان هیچ ناراحتی و مشکلی ندارد و می تواند به […]

[ad_1]

پزشک تیم سیاه جامگان شایعات به وجود آمده در رابطه با مشکل قلبی نورمحمدی را تکذیب کرد.

زارع در گفت و گو با ایسکانیوز در خصوص مشکلی که اخیراً برای علیرضا نورمحمدی مدافع تیم فوتبال سیاه جامگان پیش آمده بود گفت: کاپیتان تیم سیاه جامگان هیچ ناراحتی و مشکلی ندارد و می تواند به مانند همیشه در تمرینات و بازی های این تیم حضور داشته باشد. او در تست اولیه ضربان قلبش بالا بود و مجددا تست پزشکی داد، سپس مشخص شد مشکل خاصی ندارد و می تواند برای سیاه جامگان بازی کند.

پزشک تیم سیاه جامگان در این رابطه ادامه داد: همه بازیکنان در تست پزشکی ایفمارک حضور پیدا کرده بودند، در ارزیابی اولیه به نکته ای مشکوک شدیم که مربوط به تفاوت های یک ورزشکار حرفه ای با مردم عادی است، به همین دلیل بهتر دیدیم یک مشاوره تخصصی داشته باشیم و از آقای نورمحمدی خواهش کردیم تا در مرکز پزشکی هسته ای ارزیابی نهایی شود.بر اساس آخرین آزمایش های پیشرفته هیچ علائمی مبنی بر ناراحتی قلبی در رضا نورمحمدی ندیدیم و اعلام کردیم هیچ منعی برای حضور او در تمرینات و بازی های سیاه جامگان وجود ندارد.

وی در رابطه با علل به وجود آمدن تردیدها درباره این بازیکن گفت: تردیدی در این رابطه به وجود نیامد، سیستم قلبی ورزشکاران حرفه ای با مردم عادی متفاوت است، ذات ورزشکار حرفه ای همین است و ممکن است هر ورزشکاری ضربان قلبی پایین تری داشته باشد و ما به دلیل اصول حرفه ای کارمان هرجا که احساس می کنیم ممکن است تغییراتی در سیستم بدنی بازیکنان به وجود بیاید باید ارزیابی نهایی انجام دهیم.

زارع در خاتمه افزود: خداراشکر بازیکن مصدومی در تیم نداریم، و پس از پایان تعطیلات با تمام قوا به مصاف حریفان خواهیم رفت.

۶۰۴/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس