تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش گذارنیوز، سید حمید کمالی؛ نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در عراق به زائرین توصیه کرد در صورت ابتلا به بیماری، شرح حالی را بر روی یک برگه یادداشت کنند تا در صورت بروز مشکل، تیم های درمانی مستقر در چادرهای سیار و درمانگاه ها با علم به بیماری، […]

[ad_1]

به گزارش گذارنیوز، سید حمید کمالی؛ نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در عراق به زائرین توصیه کرد در صورت ابتلا به بیماری، شرح حالی را بر روی یک برگه یادداشت کنند تا در صورت بروز مشکل، تیم های درمانی مستقر در چادرهای سیار و درمانگاه ها با علم به بیماری، اقدامت لازم را انجام دهند.


وی اذعان داشت: ارائه خدمات به زائرانی که در تاسوعا و عاشورای حسینی عازم کربلا می شوند، علاوه بر درمانگاه های این مرکز در چادرهای مستقر در باب القبله امام حسین (ع) و خیابان جمهوری صورت می گیرد.


کمالی افزود: علاوه بر درمانگاه نجم در کربلا که شبانه روزی است، ارائه خدمات به مراجعین در دیگر درمانگاه این مرکز طی ۱۶ ساعت انجام می شود.


وی در باره اقلام دارویی مورد استفاده در چنین مناسبت هایی گفت: علاوه بر داروهای مسکن، مواد ضدعفونی کننده، نخ بخیه و پانسمان در روز عاشورا با توجه به شرایط شهر کربلا مورد استفاده است.


نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در عراق در پایان به زائران توصیه کرد در صورت ابتلا به بیماری، شرح حالی را بر روی یک برگه یادداشت کرده تا در صورت بروز مشکل، تیم های درمانی مستقر در چادرهای سیار و درمانگاه ها با علم به بیماری، اقدامت لازم را انجام دهند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس