تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مرکز پژوهش‌های مجلس، افتخارآفرینی ورزشکاران ایران اسلامی در آوردگاه المپیک ۲۰۱۶ را تبریک گفت. به گزارش ایلنا، متن پیام کاظم جلالی در این باره به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم اتمام بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیروی برزیل برگ دیگری از تاریخ افتخار، حماسه‌آفرینی و غرور ورزشکاران ایران […]

[ad_1]

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس، افتخارآفرینی ورزشکاران ایران اسلامی در آوردگاه المپیک ۲۰۱۶ را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام کاظم جلالی در این باره به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم


اتمام بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیروی برزیل برگ دیگری از تاریخ افتخار، حماسه‌آفرینی و غرور ورزشکاران ایران اسلامی را به رغم کمبودها، کاستی‌ها، ناداوری‌ها و شکست‌ها، رقم زد. جوانان ورزشکاری که با استعانت از ائمه‌اطهار(ع)، با تلاش و ممارست شایسته تقدیر و به پشتوانه دعای خیر مردم در رقابت با سایر ورزشکاران کشورهای دنیا درعرصه رقابت خوش درخشیدند و در ۸ میدان پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به اهتزار درآوردند و موجی از سرور و غرور ملی را برای مردم این مرزوبوم به ارمغان آوردند.


در آوردگاه و رهآورد ورزشکاران ایران اسلامی از المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیروی برزیل مدال برنز سرکار خانم کیمیا علیزاده بانوی پرافتخار و جوان ایرانی، درخشش طلاگونه‌ای از افتخار بود که موجب فزونی عزت بانوان این سرزمین شد. بی‌تردید امتداد، تکرار و ارتقا سطح مدال‌آوری جوانان ورزشکار ایران اسلامی نیازمند مدیریت علمی، عملی و کارآمد به پشتوانه حمایت‌های مادی و معنوی است که تمامی این موارد مستلزم برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است.


اینجانب ضمن تبریک افتخارات شایسته تقدیر ورزشکاران ایران اسلامی، توفیق، عزت و سربلندی روزافزون این عزیزان و تمامی ورزشکاران و جوانان ایران اسلامی را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس