تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام‌های جداگانه‌ای به رؤسای مجالس اسلامی و جمعی از شخصیت‌های سیاسی و مذهبی جهان اسلام فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت. به گزارش ایسکانیوز ، متن پیام تبریک علی لاریجانی به مناسبت فرارسیدن عید قربان به همتایان خود در کشورهای مسلمان و جمعی دیگر از شخصیت‌های سیاسی […]

[ad_1]

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام‌های جداگانه‌ای به رؤسای مجالس اسلامی و جمعی از شخصیت‌های سیاسی و مذهبی جهان اسلام فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.

به گزارش ایسکانیوز ، متن پیام تبریک علی لاریجانی به مناسبت فرارسیدن عید قربان به همتایان خود در کشورهای مسلمان و جمعی دیگر از شخصیت‌های سیاسی و مذهبی جهان اسلام به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

السلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

با کمال خرسندی فرارسیدن عید بزرگ اسلامی، عید سعید قربان را به جنابعالی صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

اجتماع بزرگ مسلمانان جهان در مناسب عظیم حج برکات فراوانی را برای امت اسلامی دربردارد که مهم‌ترین آن تقویت روح ایمان و پرهیزکاری، برادری و همدلی میان امتی است که در بیان خداوند عزیز و حکیم بهترین امت‌هاست.

عالیجناب‌ها؛

نگاهی به مشکلات و مسائل فراروی امت اسلامی به‌ویژه تداوم ظلم بزرگ اشغال سرزمین‌های فلسطین و قدس شریف و فتنه تروریسم تکفیری به‌روشنی ضرورت و اهمیت تقویت و تحکیم وحدت، یکپارچگی و دوری از هر گونه تفرقه و اختلاف میان برادران ایمانی مسلمان را با هر رنگ، نژاد و مذهبی یادآور می‌شود.

رجاء واثق دارم تحکیم دوستی و برادری بر پایه دین مبین اسلام میان کشورهای اسلامی مهم‌ترین اولویت و تنها راه عبور از مقطع سرنوشت‌ساز و دشوار کنونی است. در این راستا مایلم آمادگی مجلس شورای اسلامی برای تقویت پیوندهای دوستانه و برادرانه و همفکری میان مجالس کشورهای اسلامی جهت حل مشکلات فراروی جهان اسلام از جمله احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین را مورد تأکید قرار دهم.

موفقیت روزافزون جنابعالی، سربلندی و عزت امت اسلامی را از خداوند متعال خواستارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی»

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس