تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مجلس خبرگان رهبری به همراه هیاتی به عراق سفر کرد . به گزارش ایسکانیوز ، آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان که به اتفاق هیات همراه به عراق سفر کرده است امروز به زیارت مسجد کوفه مشرف شدند. شبستان به نقل از شبکه خبری «موقع مسجدالکوفه» پیرامون […]

[ad_1]

آی الله جنتی

رئیس مجلس خبرگان رهبری به همراه هیاتی به عراق سفر کرد .

به گزارش ایسکانیوز ، آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان که به اتفاق هیات همراه به عراق سفر کرده است امروز به زیارت مسجد کوفه مشرف شدند.

شبستان به نقل از شبکه خبری «موقع مسجدالکوفه» پیرامون این سفر نوشت: آیت الله احمد جنتی؛ رئیس مجلس خبرگان رهبری و هیات همراهش با حضور در شهر کوفه، مسجد کوفه و مراقد «مسلم بن عقیل (ع)» «هانی بن عروه» و «مختار ثقفی» را زیارت کردند.

در این بازدید، استاد «صائب محی الدین» معاون مالی دبیرکل مسجد و مزارهای وابسته به آن و گروهی از مسوولان بخش های مسجد کوفه، جنتی و هیات همراهش را در زیارت این اماکن مقدس همراهی کردند.

معاون دبیرکل مسجد کوفه به رئیس مجلس خبرگان رهبری درباره فعالیت های این مسجد و اقداماتی که برای آن و مزارهای وابسته به آن انجام شده است، توضیحاتی داد و بر لزوم فراهم آوردن تمامی امکانات برای راحتی زائران تاکید کرد.

بنا بر این گزارش، آیت الله جنتی نیز از استقبال مسوولان دبیرخانه مسجد کوفه و تسهیل در فراهم آوردن امکانات برای زائران چه در داخل و چه در خارج آن تشکر و قدردانی کرد.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس