تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، پروانه سلحشوری، نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران، رییس فراکسیون زنان مجلس و از اعضای فراکسیون امید در یادداشت کوتاهی که در صفحه ایسنتاگرام خود قرار داد، کسب مدال برنز المپیک را به کیمیا علیزاده، ورزشکار شایسته تیم ملی تکواندوی کشورمان را تبریک گفت. در متن این پیام آمده […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، پروانه سلحشوری، نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران، رییس فراکسیون زنان مجلس و از اعضای فراکسیون امید در یادداشت کوتاهی که در صفحه ایسنتاگرام خود قرار داد، کسب مدال برنز المپیک را به کیمیا علیزاده، ورزشکار شایسته تیم ملی تکواندوی کشورمان را تبریک گفت.


در متن این پیام آمده است:


افتخارآفرینی دختر شایسته کشورمان کیمیا علیزاده در کسب مدال رنگین المپیک ریو را به این دختر پرتلاش، خانواده ایشان، جامعه ورزشی کشور، دختران و زنان سرزمینم، و به تمامی مردم ایران تبریک عرض می‌کنم.


کیمیا نام خود را به‌عنوان دارنده اولین مدال المپیک بانوان در تاریخ ثبت کرد. این رخداد شورانگیز برای همه ما باعث غرور و خوشحالی است. برای کیمیا آرزوی موفقیت‌های روزافزون دارم و امیدوارم با همین روند همچنان در عرصه‌های بین‌المللی برای کشور افتخارآفرین باشد.


همچین به مردان المپیکی افتخارآفرین، آقایان کیانوش رستمی و سهراب مرادی در رشته وزنه‌برداری و آقایان قاسم رضایی و سعید عبدولی در رشته کشتی تبریک عرض می‌کنم و برای همه عزیزان ورزشکار و افتخارآفرینان میهن عزیزمان، آرزوی صحت و سلامت همراه با موفقیت دارم.


برماست که به‌عنوان مسئولان کشور به ورزش‌های همگانی، قهرمانی و حرفه‌ای بیش از پیش اهمیت داده و شرایط را برای حضور گسترده جوانان و کسب موفقیت در همه رشته‌ها فراهم کنیم تا نام ایران اسلامی در همه عرصه‌ها، پرافتخارتر از امروز بدرخشد.


زنان ما قابلیت حضور در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، ورزشی و فنی را دارند. با مهیا کردن شرایط، انشالله شاهد موفقیت روزافزون همه زنان و دختران‌مان در عرصه‌های مختلف باشیم.


photo_2016-04-25_17-06-53 copy;dl

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس