تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر اموراقتصادی و دارایی، طی حکمی حسین میر شجاعیان حسینی را به سمت رییس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت اقتصاد و جانشین خود در سه برنامه ملی اقتصاد مقاومتی با مسئولیت این وزارت منصوب کرد. به گزارش ایلنا به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی( شادا)، در متن حکم میرشجاعیان آمده است: با عنایت […]

[ad_1]

وزیر اموراقتصادی و دارایی، طی حکمی حسین میر شجاعیان حسینی را به سمت رییس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت اقتصاد و جانشین خود در سه برنامه ملی اقتصاد مقاومتی با مسئولیت این وزارت منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی( شادا)، در متن حکم میرشجاعیان آمده است: با عنایت به ضرورت هماهنگی در راهبری و پیشبرد پروژه های اقتصاد مقاومتی، به موجب این حکم به عنوان ” رییس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت امور اقتصادی و دارایی و جانشین اینجانب در سه برنامه ملی اقتصاد مقاومتی با مسئولیت این وزارت” منصوب می شوید.

کلیه معاونین و روسای سازمان های تابعه موظفند همکاری لازم را با ستاد معمول نمایند و اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی را در اولویت نخست قرار دهند.

توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسألت می نمایم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس