تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۴

نفوذ یک شرکت هواپیمایی خصوصی در سازمان هواپیمایی کشور و همچنین حادثه سقوط هواپیما ایران ۱۴۰ و تمامی حواشی پشت پرده آن وزیر راه را تا پای استیضاح آورده بود . پس از موافقت وزیر راه و شهرسازی با استعفای علیرضا جهانگیریان‌ از سمت ریاست سازمان هواپیمایی کشوری این استعفا برای فرار وزیر راه از […]

نفوذ یک شرکت هواپیمایی خصوصی در سازمان هواپیمایی کشور و همچنین حادثه سقوط هواپیما ایران ۱۴۰ و تمامی حواشی پشت پرده آن وزیر راه را تا پای استیضاح آورده بود .

استعفا

پس از موافقت وزیر راه و شهرسازی با استعفای علیرضا جهانگیریان‌ از سمت ریاست سازمان هواپیمایی کشوری این استعفا برای فرار وزیر راه از استیضاح بوده است.

به گزارش گذارنیوز؛ بعد از سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰ بسیاری از کارشناسان قصور وزارت راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشور را علت اصلی این حادثه می دانستند چرا که با وجود تذکر و اخطار های مکرر در رابطه با این هواپیما اجازه پرواز صادر شد و در نهایت جان شماری از هم وطنان فدای این کوتاهی و بازی های پس پرده شد .

پس ار حادثه تلخ سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰ جلسات متعددی در این خصوص در مجمع نمایندگان تهران انجام گرفت تا جایی که حسین طلا دبیر مجمع نمایندگان تهران در مصاحبه ای مدعی شد : سازمان هواپیمایی مدیران زیادی را برکنار کرد تا این هواپیما اجازه پرواز بگیرد .

گفته می شود نفوذ یک شرکت هواپیمایی خصوصی در سازمان هواپیمایی کشور که باعث ادامه فعالیت های این شرکت با وجود تمام کاستی های آن و سوانح متعدد هوایی که حتی در دو روز گذشته شاهد بروز دو مورد از آن ها بوده ایم شده است و همچنین حادثه سقوط هواپیما ایران ۱۴۰ و تمامی حواشی پشت پرده آن ، وزیر راه را تا پای استیضاح آورده بود که استعفای ناگهانی علیرضا جهانگیریان از ریاست سازمان هواپیمایی کشور، باعث فرار رو به جلوی آخوندی خواهد شد .
از طباطبایی نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی و حسین طلا نماینده تهران که پیش ازاین پیگیر علل سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰ بود به عنوان طراحان این استیضاح نام برده میشود .
طبق شنیده ها ، وزارت راه با قبول استعفای رئیس سازمان هواپیمایی که بعد از سقوط ایران ۱۴۰ و کشته شدن هم وطنان عزیزمان حتی عذر خواهی هم نکرده بود، قصد بر بی رنگ کردن کوناهی ها و جلوگیری از استیضاح وزیر را دارد .

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس