تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییش جمهور فرانسه هشدار داد تروریسم مشکل جهانی است و احتمال دارد در بازی‌های المپیک ریو هم رخ دهد و نیروهای امنیتی باید تمرکز بیشتری برای حفظ امنیت داشته باشند. به گزارش ایسنا و به نقل از گلوبو، فرانسیس اولاند رییس جمهور فرانسه که در محل برگزاری بازی‌های المپیک ریو حضور دارد، در گفت‌وگو […]

[ad_1]

رییش جمهور فرانسه هشدار داد تروریسم مشکل جهانی است و احتمال دارد در بازی‌های المپیک ریو هم رخ دهد و نیروهای امنیتی باید تمرکز بیشتری برای حفظ امنیت داشته باشند.

به گزارش ایسنا و به نقل از گلوبو، فرانسیس اولاند رییس جمهور فرانسه که در محل برگزاری بازی‌های المپیک ریو حضور دارد، در گفت‌وگو با خبرنگاران نگرانی‌اش را بابت حملات تروریستی اعلام کرد و گفت: ممکن است حملات تروریستی در ریو برزیل نیز رخ دهد و نیروهای امنیتی باید تمرکز بیشتری برای حفظ امنیت و برگزاری هرچه بهتر این رقابت‌ها داشته باشند. 

کشور فرانسه در یک سال گذشته شاهد چند حمله تروریستی در کشور بوده که چندین کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

چند دقیقه پیش شنیدن صدای انفجار در کنار پیست دوچرخه‌سواری درباره حمله تروریستی شد که البته پلیس برزیل اعلام کرد این انفجار کنترل شده تحت نظر آن‌ها بوده و هیچ نگرانی خاصی بابت امنیت و خطر حمله تروریستی وجود ندارد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس