تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس جمهوری با بیان اینکه متاسفانه ویروس تروریسم در اروپا، آفریقا، آسیا، آمریکا و همه‌جا سرایت کرده و همه جهان را مبتلا کرده است گفت: خوشحالم که بگویم ایران به عنوان سد بزرگی در منطقه علیه القاعده و داعش بوده و امروز به عنوان سدی بزرگ برابر تروریست‌ها ایستاده است. به گزارش ایسکانیوز حجت الاسلام والمسلمین […]

[ad_1]

 دیدار رییس جمهور سوئیس با دکتر روحانی

رییس جمهوری با بیان اینکه متاسفانه ویروس تروریسم در اروپا، آفریقا، آسیا، آمریکا و همه‌جا سرایت کرده و همه جهان را مبتلا کرده است گفت: خوشحالم که بگویم ایران به عنوان سد بزرگی در منطقه علیه القاعده و داعش بوده و امروز به عنوان سدی بزرگ برابر تروریست‌ها ایستاده است.

به گزارش ایسکانیوز حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی پنجشنبه شب در پایان سفر به نیویورک در گفت وگو با خبرنگاران با اظهار خرسندی از حضورش در جمع خبرنگاران، گفت: خاورمیانه بسیار مهم است و بی‌ثباتی نمی‌تواند بر منطقه محصور بماند.

وی با بیان اینکه متاسفانه ویروس تروریسم در اروپا، آفریقا، آسیا، آمریکا و همه‌جا سرایت کرده و همه جهان را مبتلا کرده است گفت: خوشحالم که بگویم ایران به عنوان سد بزرگی در منطقه علیه القاعده و داعش بوده و امروز به عنوان سدی بزرگ برابر تروریست‌ها ایستاده است.

روحانی اضافه کرد: مسائل پیچیده بین‌المللی از طریق گفت‌وگو و تعامل سازنده قابل حل و فصل است.برخی از کشورها حتی با پیچ و مهره غنی‌سازی هسته‌ای ما هم موافق نبودند اما توانستیم جهان را به این اذعان برسانیم که غنی‌سازی حق ایران است و امروز هم این مسیر را در نطنز، فردو و اراک ادامه می‌دهیم.

خبر در حال تکمیل است

۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس