تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴
در احکامی جداگانه؛

رییس جمهور در احکام جداگانه و به پیشنهاد معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزیران امور اقتصادی و دارایی، دادگستری و صنعت، معدن و تجارت، هشت عضو شورای رقابت را منصوب کرد.

به گزارش “گذارخبر” این اعضا برای یک دوره شش ساله و در چارچوب ماده ۵۳ قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، منصوب شدند.

رییس جمهوری به پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر رضا شیوا و دکتر فرهاد خداداد کاشی را به عنوان صاحب نظر اقتصادی و سیدابوالفضل فاطمی‌زاده را به عنوان متخصص در امور مالی به عضویت شورای رقابت منصوب کرد.

روحانی همچنین به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر ابراهیم بهادرانی و سید محمد روحانی‌پور را به عنوان صاحب نظر در امر تجارت و مهندس احمد دوست حسینی را به عنوان صاحب نظر در امر صنعت، به عضویت شورای رقابت منصوب کرد.

رییس جمهوری همچنین به پیشنهاد وزیر دادگستری، دکتر ولی رستمی را به عنوان حقوقدان و احمد داودی را به پیشنهاد معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به عنوان صاحب‌نظر در خدمات زیربنایی در شورای رقابت، برگزید.

روحانی در این احکام، توفیق اعضا را در انجام شایسته وظایف و مسئولیت‌های محوله با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، از خداوند متعال مسئلت کرده است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس