تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس جمهوری اسلامی ایران صبح جمعه ۲۶ شهریور ماه برای شرکت در اجلاس سران کشورهای گروه غیر متعهدها به ونزوئلا سفر می کند. به گزارش ایسکانیوز معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور به خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به عنوان رییس گروه کشورهای غیر متعهد، در اجلاس […]

[ad_1]

رییس جمهوری اسلامی ایران صبح جمعه ۲۶ شهریور ماه برای شرکت در اجلاس سران کشورهای گروه غیر متعهدها به ونزوئلا سفر می کند.

به گزارش ایسکانیوز معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور به خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به عنوان رییس گروه کشورهای غیر متعهد، در اجلاس سران این گروه که در جزیره مارگاریتا ونزوئلا برگزار می شود و ضمن اولین سخنرانی در اجلاس، ریاست دوره جدید را به رییس جمهوری ونزوئلا تحویل خواهد داد.
پرویز اسماعیلی افزود: رییس جمهوری کشورمان در حاشیه اجلاس غیر متعهدها با تعدادی از سران کشورهای جهان نیز دیدار و گفت و گو خواهد کرد.
وی تاکید کرد که اعضای هیات ایرانی نیز در نشست های تخصصی اجلاس حضور فعال خواهند داشت.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری ادامه داد: پس از اجلاس ونزوئلا، دکتر روحانی به دعوت رسمی رییس جمهور کوبا و برای دیداری دو جانبه عازم هاوانا پایتخت کوبا خواهد شد.
وی دیدار و گفت و گو با فیدل کاسترو رهبر انقلاب‬ کوبا و رییس جمهور این کشور، مذاکره هیات های عالیرتبه و امضای اسناد متعدد همکاری را از اصلی ترین برنامه های پیش بینی شده برای رییس جمهور در کوبا اعلام کرد.
پرویز اسماعیلی افزود: در آخرین مرحله از سفر، دکتر روحانی برای سفری دو روزه و سخنرانی در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر خواهد کرد.
بر این اساس، دیدار با تعدادی از سران کشورهای جهان، ملاقات با رهبران ادیان الهی، نشست با نخبگان سیاسی و اقتصادی، مصاحبه و کنفرانس خبری سایر برنامه های رییس جمهور در نیویورک را تشکیل می دهد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس