تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت. به گزارش  ایلنا، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی بدین شرح است: بسمه تعالی بیست و شش سال پیش و در چنین روزی نخستین […]

[ad_1]

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش  ایلنا، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی بدین شرح است:


بسمه تعالی


بیست و شش سال پیش و در چنین روزی نخستین گروه کاروان دلاوران دربند به میهن اسلامی بازگشتند و در تاریخ ایران­ زمین روز پرشکوه دیگری رقم خورد.


این روز سرآغاز تجلی عینی پیروزی رشادت­ها و دلیرمردی­های دلاور مردان و شیرزنانی شد که هشت سال با تمام وجود از هستی خویش گذشتند و در مقابل دشمن تا بن­دندان مسلح ایستادند و او را به زانو درآوردند.


امروز نه نشانی از آن اهریمن سفاک برجاست و نه ردی از آن همه نامردمی و ناپاکی اما ایران سرافراز به همت مردمان سخت­کوشش ایستاده بر قله افتخار در امنیت و آسایش چون نگینی درخشان بر تارک خاورمیانه پرآشوب می‌درخشد و این چیزی نیست جز میراث گران­قدر شهیدان جاودان، جانبازان شکیبا، آزادگان سرافراز و همه زنان و مردانی که همواره بیداردل به پاسداری و حراست از سرزمینشان همت گماشته‌اند.


در این روز با شکوه به احترام ایثار بی‌مثال دلاورانی که سال­ها در بند، مردانه ایستادند و سرافرازانه به میهن بازگشتند یاد، نام و حرمتشان را گرامی داشته و این پیروزی بزرگ را به تمامی خانواده­های گرانقدر شهدا، ایثارگران و جانبازان غیور و آزادگان همیشه سرافراز تبریک گفته؛ اقتدار جاویدان و عزت پا برجای ایران اسلامی و ملت شریف ایران را از خداوند منان مسألت دارم.


سید محمدعلی شهیدی

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس