تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگارایلنا از خوی، با حضور ۱۸ نفر از ۲۰ خبرنگار نشریات، نمایندگان خبرگزاری‌ها، خبرنگاران صداوسیما و سایت‌های خبری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور نماینده فرمانداری خوی انتخابات انجمن خبرنگاران برگزار شد. در این انتخابات، ۹ نفر از اعضای حاضر در جلسه کاندیدا شدند که به ترتیب آرا، […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگارایلنا از خوی، با حضور ۱۸ نفر از ۲۰ خبرنگار نشریات، نمایندگان خبرگزاری‌ها، خبرنگاران صداوسیما و سایت‌های خبری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور نماینده فرمانداری خوی انتخابات انجمن خبرنگاران برگزار شد.


در این انتخابات، ۹ نفر از اعضای حاضر در جلسه کاندیدا شدند که به ترتیب آرا، رضا حسن‌زاده با ۱۵ رای، علی حسن‌زاده با ۱۴ رای، خلیل محبوبی با ۱۲ رای، رقیه گل‌صنم‌لو با ۱۱ رای و خسرو کرمانشاهی با ۹ حائز آرای بیشتر شده و به عنوان هیئت رئیسه انجمن خبرنگاران خوی انتخاب شدند.  حیدر حاتمی و اسماعیل اسدلو نیز دو نفر عضو علی البدل هیئت رئیسه شدند.


سپس برای انتخاب بازرس انجمن اقدام شد که از ۴ نفر کاندیدا، حامد علی بک‌زاده بازرس انجمن خبرنگاران انتخاب و احد رحیمی‌مقدم بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.


انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان خوی سال ۱۳۸۴ با حضور جمعی از خبرنگاران مجوز فعالیت از وزارت کشور گرفته بود که پس از چند سال عدم فعالیت، اقدامات قانونی آن انجام گرفته و موفق به فعالیت دوباره شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس