تاریخ انتشار: ۲۸ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: عجیب ترین نکته ترکیب شیاطین سرخ در بازی امروز، عدم استفاده از زلاتان در بین ۱۱ بازیکن اصلی برابر چلسی بود.​​​​​​​   عصر امروز یونایتدها در خانه میزبان چلسی بودند و برای جبران شکست سنگین دور رفت، کار دشواری برابر صدرنشین لیگ برتر داشتند.   مورینیو که بعد از تساوی برابر اندرلخت […]

[ad_1]

ورزش سه: عجیب ترین نکته ترکیب شیاطین سرخ در بازی امروز، عدم استفاده از زلاتان در بین ۱۱ بازیکن اصلی برابر چلسی بود.​​​​​​​

 

عصر امروز یونایتدها در خانه میزبان چلسی بودند و برای جبران شکست سنگین دور رفت، کار دشواری برابر صدرنشین لیگ برتر داشتند.

 

مورینیو که بعد از تساوی برابر اندرلخت در لیگ اروپا از عملکرد مهاجمانش از جمله زلاتان انتقاد کرده بود، به علت خستگی، ستاره ۳۵ ساله خود را روی نیمکت قرار داد و راشفورد به عنوان مهاجم نیمکت به میدان رفت. ریسک مورینیو جواب داد و یونایتدها همان ابتدا با فرصت طلبی راشفورد به گل رسیدند.

 

برتری یونایتد ادامه یافت و این تیم در ابتدای نیمه دوم نیز توسط هره را به گل رسید. زلاتان در دقایق پایانی به جای راشفورد وارد میدان شد تا هم کوچکی در پیروزی شیرین تیمش داشته باشد.

 

در نهایت شیاطین سرخ در روزی که حتی یک موقعیت  گل نیز به حریف نداد، با ۲ گل چلسی را مغلوب کرده تا تاتنهام و دیگر مدعیان به ادامه فصل امیدوار شوند.

ریسک مورینیو درباره زلاتان جواب داد

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس