تاریخ انتشار: ۱۰ مرد ۱۳۹۵

بی توجهی به اصول ایمنی در هنگام گودبرداری، باعث ریزش یک ساختمان در خیابان آزادی شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با تماس کارگران ساختمانی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر تخریب یک ساختمان مسکونی در مجاورت محل گودبرداری شده، آتش نشانان ایستگاه ۸ و ۳۸ به همراه گروه امداد و نجات ۵ در ساعت ۱۷:۳۰ […]


بی توجهی به اصول ایمنی در هنگام گودبرداری، باعث ریزش یک ساختمان در خیابان آزادی شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با تماس کارگران ساختمانی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر تخریب یک ساختمان مسکونی در مجاورت محل گودبرداری شده، آتش نشانان ایستگاه ۸ و ۳۸ به همراه گروه امداد و نجات ۵ در ساعت ۱۷:۳۰ روز گذشته با هماهنگی ستاد فرماندهی به خیابان آزادی، خیابان شهید اکبری اعزام شدند.

رسول محمدی افسر آماده منطقه ۵ عملیات در مورد این حادثه گفت: کارگران مشغول کار در یک قطعه زمین گودبرداری شده بودند که ناگهان قسمت زیادی از ساختمان مجاور که یک ساختمان ۳ طبقه مسکونی دارای مساحت ۲۵۰ متر مربعی بود تخریب شده و قسمت های دیگر این ساختمان نیز در حال تخریب بود.

وی در ادامه گفت: نیروهای عملیاتی بی درنگ محل حادثه را ایمن سازی کردند و با بکارگیری تجهیزات فردی وارد ساختمان شدند که پس از جستجو، مشخص شد خوشبختانه هیچکس در هنگام بروز حادثه در ساختمان حضور نداشته است.

این افسر آماده مطرح کرد: آتش نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی و تحویل محل حادثه به عوامل شهرداری، مأموریت خود را به پایان رساندند.منبع:عصر ایران

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس