تاریخ انتشار: ۰۲ خرد ۱۳۹۵
مهدی خزعلی:

آقای مطهری شجاع است و همچنین بر مواضع خود استوار می ایستد،تنها کسی که در مجلس از مینو خالقی دفاع کرده است آقای مطهری است.اینها می توانند ملاک های قابل ملاحظه ای باشد که ایشان ریا ست این قوه را بر عهده بگیرد.

دکتر مهدی خزعلی در گفت گو با پایگاه خبری و تحلیلی گذارنیوز در پاسخ به این سوال که ریاست مجلس دهم چه شاخصه هایی باید داشته باشد گفت:رئیس مجلس دهم باید بر مواضع اصولی بایستد از حقوق مردم دفاع کند،کوتاه نیاید و شجاع باشد اما در وضعیت حاضر باید بین گزینه هایی که داریم انتخاب کنیم آقایان عارف و لاریجانی تا حدی بر مواضع خود می مانند ولی بعد از آن کوتاه می آیند.

وی ادامه داد:حضور مردم در ۷اسفند برای این بود که تغییری ایجاد شود و این تغییر با عضو شدن ریاست قوه مقننه حس خواهد شد.برخی ارگان ها و جبهه پایداری با حمایت از آقای لاریجانی می خواهند به مردم بگویند با وجود اکثریت اصلاح طلبان در مجلس دهم اما اتفاقی رخ نداده است.ما بین عارف و لاریجانی قطعا آقای عارف را انتخاب میکنیم تا امید مردم حفظ شود مردم بدانند که حضورشان باعث تغییر ریاست یک قوه شده است.

دبیرکل جبهه آزادی گفت:آن چیزی که الان مورد بحث است بازی باخت باخت است.ما نباید به شکست تن دهیم.حزب کارگزاران که از احزاب قدرتمند اصلاح طلبان است فی الحال لاریجانی را انتخاب کرده است.در این شرایط شکست آقای عارف به دور از انتظار نخواهد بود.

خزعلی ادامه داد:آقای مطهری شجاع است و همچنین بر مواضع خود استوار می ایستد،تنها کسی که در مجلس از مینو خالقی دفاع کرده است آقای مطهری است.اینها می توانند ملاک های قابل ملاحظه ای باشد که ایشان ریا ست این قوه را بر عهده بگیرد.

وی افزود:ما چرا باید بازی را به لاریجانی واگذار کنیم؟چرا اتهام اینکه بر سر لاریجانی تبانی شده است را قبول کنیم؟ما اتمام حجت می کنیم که برخی آقایان می خواهند بازی را به رقیب واگذار کنند و نقش بازنده را ایفا کنند.

خزعلی گفت:ما باید به یک اتحاد برسیم،اینکه بدون تفکر و برنامه ریزی برای شکست آراء از مطهری حمایت کنیم نیز خودمان آن را قبول نکرده و آقای مطهری هم آن را نمی پذیرد و اگر اتحادی نشود نمی آید.اینکه فی الحال پایداری ها از لاریجانی حمایت می کنند و برخی دوستان اصلاح طلب نیز نام لاریجانی را می آورند درد بزرگی است.پایداری ها امتحان خود را پس داده اند آنها در افراط،افراط کرده اند.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس