تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] جلسه تودیع و معارفه آقای دوست حسینی انجام شده و ایشان به عنوان رییس صندوق توسعه ملی مشغول فعالیت هستند. یک مقام آگاه به خبرنگار اقتصادی ایلنا گفت: دبیرخانه هیات امنای صندوق توسعه ملی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است و جلسه هیات امنا نیز از سوی دبیرخانه در سازمان برنامه ریزی […]

[ad_1]

جلسه تودیع و معارفه آقای دوست حسینی انجام شده و ایشان به عنوان رییس صندوق توسعه ملی مشغول فعالیت هستند.

یک مقام آگاه به خبرنگار اقتصادی ایلنا گفت: دبیرخانه هیات امنای صندوق توسعه ملی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است و جلسه هیات امنا نیز از سوی دبیرخانه در سازمان برنامه ریزی باید تشکیل می شد.


وی افزود: موضوع قانونی یا غیر قانونی بودن انتخاب رییس صندوق توسعه ملی ارتباطی به صندوق ندارد هیات امنا رییس صندوق را انتخاب می کنند.


وی تصریح کرد: در هر صورت جلسه تودیع و معارفه آقای دوست حسینی انجام شده و ایشان به عنوان رییس صندوق توسعه ملی مشغول فعالیت هستند.


این منبع آگاه تصریح کرد: اعضای ۱۱ نفره هیات امنای صندوق توسعه ملی شامل رییس جمهور ، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، وزیر نفت،رییس کل بانک مرکزی ، روسای اتاق های بازرگانی و تعاون به عنوان عضو ناظر و بدون حق رای و دو نفر از نمایندگان کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه و دادستان کل کشور هستند و در صورت تایید و رای مثبت ۵ تن از این اعضاء تصمیم برای ریاست در صندوق توسعه ملی قانونی است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس