تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لزوم اخذ برگه معاینه فنی برای خودروهای تولیدی ۸۹ و قبل از آن خبر داد. مازیار حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به شکستن رکورد معاینه فنی طی هشت سال گذشته گفت: با اجرای طرح LEZ از روز گذشته (پنج شنبه اول مهر ماه) […]

[ad_1]

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لزوم اخذ برگه معاینه فنی برای خودروهای تولیدی ۸۹ و قبل از آن خبر داد.

مازیار حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به شکستن رکورد معاینه فنی طی هشت سال گذشته گفت: با اجرای طرح LEZ از روز گذشته (پنج شنبه اول مهر ماه) شاهد استقبال گسترده مردم از مراکز معاینه فنی بوده‌ایم؛ به گونه‌ای که دریک روز حدود ۵۰۰۰ خودرو مورد معاینه قرار گرفته و رکورد معاینه فنی پس از هشت سال شکسته شد.

 وی با بیان اینکه براساس طرح LEZ باید خودروها نسبت به داشتن برگه معاینه فنی معتبر اقدام کنند ، تصریح کرد: خودروهای مدل ۸۹ و قبل از آن و ۲۰۱۰  و قبل از آن لازم است که نسبت به اخذ برگه معاینه فنی معتبر اقدام کنند.

حسینی با بیان اینکه در مراجعات تعداد ۳۳۶۷ دستگاه خودرو برای اولین بار به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند، گفت: ۱۳۳۴ خودرو نیز مراجعه مجدد به مراکز معاینه فنی داشتند و در کل ۴۷۰۱ دستگاه به مراکز معاینه فنی مراجعه و رکورد ۸ سال گذشته شکسته شد.

وی افزود: امیدواریم این استقبال گسترده مردم از معاینه فنی تأثیر خوبی بر کاهش آلودگی هوا و همچنین کاهش تصادفات ناشی از نقص فنی داشته باشد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس