تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رکوردهای کیانوش رستمی در المپیک۲۰۱۶ ریو درهفته نخست لیگ برتر وزنه برداری نیز مورد محاسبه قرار گرفت تا وی با مجموع ۳۹۶ کیلوگرم در صدر دسته ۸۵ کیلوگرم بایستد. به گزارش ایسکانیوز از سایت فدراسیون وزنه برداری؛ با تصمیم سازمان لیگ و تیم های حاضر در لیگ برتر، به دلیل استراحت ملی پوشان پس […]

[ad_1]

وزنه برداری

رکوردهای کیانوش رستمی در المپیک۲۰۱۶ ریو درهفته نخست لیگ برتر وزنه برداری نیز مورد محاسبه قرار گرفت تا وی با مجموع ۳۹۶ کیلوگرم در صدر دسته ۸۵ کیلوگرم بایستد.

به گزارش ایسکانیوز از سایت فدراسیون وزنه برداری؛ با تصمیم سازمان لیگ و تیم های حاضر در لیگ برتر، به دلیل استراحت ملی پوشان پس از المپیک۲۰۱۶ ریو، رکوردهای ملی پوشان المپیکی در هفته اول لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای مورد محاسبه قرار می گیرد.برهمین اساس کیانوش رستمی از تیم وزنه برداری ذوب آهن با رکورد حدنصاب مجموع ۳۹۶ کیلوگرم که در المپیک ۲۰۱۶ ریو از خود به جای گذاشت، در هفته اول لیگ برتر برای وی محاسبه شد تا در صدر دسته ۸۵ کیلوگرم قرار بگیرد.
همچنین در دسته ۹۴ کیلوگرم نیز رکوردهای سهراب مرادی وعلی هاشمی از تیم ذوب آهن اصفهان و محمد رضابراری از تیم رعد پدافند در رقابتهای هفته نخست لیگ برتر مورد محاسبه قرار می گیرد.

گفتنی است؛ علی مکوندی و وحید خدادادی از تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز با مجموع ۳۳۶ گیلوگرم و ۳۳۳ کیلوگرم به ترتیب در وزن ۸۵ کیلوگرم مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

نتایج کامل رقابتهای دسته ۸۵ کیلوگرم:
۱- کیانوش رستمی(ذوب آهن اصفهان): حرکت یکضرب ۱۷۹کیلوگرم، حرکت دوضرب۲۱۷کیلوگرم و با مجموع ۳۹۶ کیلوگرم(رکوردهای رستمی در المپیک ۲۰۱۶ ریو مورد محاسبه قرار گرفت)
۲ علی مکوندی (شرکت ملی حفاری اهواز): حرکت یکضرب ۱۴۶کیلوگرم، حرکت دوضرب۱۹۰ کیلوگرم و با مجموع ۳۳۶کیلوگرم
۳- وحید خدادادی (شرکت ملی حفاری اهواز): حرکت یکضرب ۱۴۲کیلوگرم، حرکت دوضرب۱۹۱ کیلوگرم و با مجموع ۳۳۳ کیلوگرم
۴-مجتبی نوری (رعد پدافند): حرکت یکضرب ۱۴۸ کیلوگرم، حرکت دوضرب۱۸۵ کیلوگرم و با مجموع ۳۳۳ کیلوگرم
۵- مرتضی بیگلری(رعد پدافند): حرکت یکضرب ۱۵۰ کیلوگرم، حرکت دوضرب۱۸۰کیلوگرم و با مجموع ۳۳۰ کیلوگرم
۶- رامین ولی پور(نیروی زمینی ارتش): حرکت یکضرب ۱۴۷ کیلوگرم، حرکت دوضرب۱۶۵ کیلوگرم و با مجموع ۳۱۲ کیلوگرم
۷- محمد عبدلی (عقاب نیروی هوایی همدان): حرکت یکضرب ۱۳۰کیلوگرم، حرکت دوضرب۱۵۰ کیلوگرم و با مجموع ۲۸۰ کیلوگرم.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس