تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] باشگاه بارسلونا اعلام کرده است در کسب درآمد رکوردشکنی کرده است و ۶۷۹ میلیون یورو درآمد کسب کرده است. به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، بارسلونا فصل گذشته توانست به قهرمانی در لالیگا و کوپا دل ری دست یابد ولی در لیگ قهرمانان اروپا ناکام بود و به دیدار نهایی راه نیافت. […]

[ad_1]

باشگاه بارسلونا اعلام کرده است در کسب درآمد رکوردشکنی کرده است و ۶۷۹ میلیون یورو درآمد کسب کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، بارسلونا فصل گذشته توانست به قهرمانی در لالیگا و کوپا دل ری دست یابد ولی در لیگ قهرمانان اروپا ناکام بود و به دیدار نهایی راه نیافت.

جوزپ ویواس، سخنگوی باشگاه بارسلونا اعلام کرد این تیم در این فصل رکوردشکنی کرده و به ۶۷۹ میلیون یورو درآمد دست یافته است. او درباره این موضوع گفت: باید تاکید کنم فصل خیلی خوب و شگفت انگیزی داشتیم چراکه به ۶۷۹ میلیون یورو درآمد دست یافتیم. این یک رکوردشکنی برای ما محسوب می‌شود.

او ادامه داد: البته موانع قانونی و مالیاتی جدیدی برای ما در نظر گرفته شده است که این موضوع روی میزبان درآمد ما تاثیر داشت. در صورتی که این اتفاق رخ نمی داد می توانستیم به سود بیشتری دست یابیم.

البته بارسلونا با بدهی و کمبود بودجه در این فصل روبرو شده و شاید به همین خاطر نتوانسته است درآمد زیادی را صرف خرید بازیکن جدید کند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس