تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کمیته نقشه‌کشی و ساخت و ساز شهرداری قدس اشغالی رسما از احداث شهرکی جدید برای صهیونیست‌ها در جنوب غرب این شهر به اسم “منحدرات مشواه” خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، مرکز اطلاع رسانی امور قدس و مسجد الاقصی “کیوپرس” با اعلام این خبر تصریح کرد که بر اساس اسناد و […]

[ad_1]

کمیته نقشه‌کشی و ساخت و ساز شهرداری قدس اشغالی رسما از احداث شهرکی جدید برای صهیونیست‌ها در جنوب غرب این شهر به اسم “منحدرات مشواه” خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، مرکز اطلاع رسانی امور قدس و مسجد الاقصی “کیوپرس” با اعلام این خبر تصریح کرد که بر اساس اسناد و نقشه‌های به دست آمده، شهرداری قدس اشغالی شهرک جدید را در زمینی به مساحت ۱۷۰ دونم احداث خواهد کرد.

این شهرک شامل ۴۹۳ واحد مسکونی جدید، یک معبد یهودی، مراکز عمومی، مدارس، بوستان ها، مراکز تجاری، شهر بازی وغیره خواهد بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، همچنین قرار است ۴۶ هزار متر مربع از مساحت این زمین برای احداث واحدهای مسکونی و ۲۰۰۰ متر مربع نیز برای دیگر اماکن و تاسیسات این شهرک مورد استفاده قرار گیرد.

منطقه‌ای که رژیم صهیونیستی قصد احداث شهرک صهیونیست‌نشین جدید را دارد، شامل مناطق تاریخی و باستانی می باشد و معلوم نیست که سرنوشت این اماکن چه خواهد شد.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس