تاریخ انتشار: ۰۳ خرد ۱۳۹۵

امروز دوشنبه سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر چند برنامه مهم خبری در استان ایلام برگزار می شود که مهمترین آن نشست شورای فرهنگ عمومی با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور است.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی استان ایلام با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور برای ساعت ۱۴ امروز در هتل زاگرس ایلام برنامه ریزی شده است.
همچنین نشست خبری دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور نیز با اصحاب رسانه استان ایلام ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه امروز دوشنبه در سالن جلسات هتل زاگرس برگزار می شود.
آغاز مسابقات مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویان ایران با حضور ۱۰۰ تیم دانشجویی از دانشگاه های مختلف استان ایلام از دیگر برنامه های مهم خبری است که امروز در سالن آمفی تئاتر دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه ایلام برگزار می شود.
نشست ستاد بحران استان ایلام دیگر برنامه مهم خبری در این استان است که امروز ساعت ۱۷ در سالن جلسات استانداری با حضور مدیران مرتبط با این ستاد به ریاست استاندار ایلام برگزار خواهد شد.
تجلیل از جوانان برتر استان ایلام در حوزه ها و رشته های مختلف از دیگر برنامه های مهم خبری امروز دوشنبه سوم خرداد است که ساعت ۱۸ عصر در مجتمع فرهنگی – هنری ارشاد ایلام با حضور استاندار ایلام، مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از مسئولان این استان برگزار می شود.
۹۰۰۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس