تاریخ انتشار: ۱۶ خرد ۱۳۹۵

– اولین نشست ستاد پشتیبانی از اردوهای طرح هجرت ، معارفه رئیس شرکت آب منطقه ای استان ، سومین جلسه شورای اداری و تنظیم برنامه های راهبردی دانشگاهیان استان برخی از رویدادهایی هستند که خبرنگاران و عکاسان سمنان در روز یکشنبه نسبت به پوشش خبری آن اقدام می کنند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
تودیع و معارفه رئیس شرکت آب منطقه ای استان سمنان در ساعت هشت صبح با حضور استاندار سمنان در سالن
این شرکت برگزار می شود.
نشست یکروزه مدیران تحول آموزش و نوآوری و سلامت دانشگاه های کلان منطقه یک کشور و رونمایی از سایت انگلیسی زبان دانشگاه علوم پزشکی استان دیگر برنامه خبری امروز است که در ساعت ۸:۳۰ ستاد مرکزی این دانشگاه انجام می شود.
سومین نشست شورای اداری استان سومین برنامه خبری سمنان است که در ساعت ۱۰ صبح در سالن یادگار امام برگزار می شود.
تنظیم برنامه های راهبردی دانشگاه های استان با حضور استاندار در ساعت ۱۷ در سالن غدیر برگزار می شود.
مسابقات دارت بازنشستگان استان آخرین برنامه امروز است که در ساعت ۹ در سالن ورزشی غدیر شهر سمنان برگزار می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن ۳۳۴۴۰۰۹۰ و ۳۳۴۴۰۰۶۰ به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر
۳۳۴۴۱۸۱۱ ارسال کنند.
همچنین همکاران ما در دفتر شاهرود نیز با شماره تلفکس ۳۲۳۴۴۰۴۱ آماده دریافت برنامه های خبری دستگاه های اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی شهرستان های شرقی استان هستند.
۶۰۲۶/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس