تاریخ انتشار: ۰۱ خرد ۱۳۹۵

– مصاحبه مطبوعاتی مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز استان ، بازدید و کلنگ زنی استاندار در شرکت پلی اتیلن و اختتامیه آیین سنتی و ملی شیردوشان در دامغان برخی از رویدادهایی هستند که خبرنگاران و عکاسان سمنان در روز شنبه نسبت به پوشش خبری آن اقدام می کنند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
– بازدید و کلنگ زنی استاندار در شرکت پلی اتیلن واقع در شهرک صنعتی سمنان در ساعت ۱۲ با حضور شماری از مسئولان برگزار می شود.
– اختتامیه آیین سنتی و ملی شیردوشان در دامغان دیگر برنامه امروز است که با حضور شماری از اهالی منطقه و مسئولان برگزار می شود.
سومین برنامه خبری روز شنبه مصاحبه مطبوعاتی مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان سمنان است که در ساعت ۹ صبح در تالار اجتماعات این اداره کل برگزار می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاههای اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن ۳۳۴۴۰۰۹۰ و ۳۳۴۴۰۰۶۰ به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر
۳۳۴۴۱۸۱۱ ارسال کنند.
همچنین همکاران ما در دفتر شاهرود نیز با شماره تلفکس ۳۲۳۴۴۰۴۱ آماده دریافت برنامه های خبری دستگاه های اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی شهرستان های شرقی استان هستند.
۶۰۲۶/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس