تاریخ انتشار: ۰۳ خرد ۱۳۹۵

– نشست خبری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، نشست روابط عمومی های ادارت کل آموزش و پرورزش استان و صبحگاه مشترک نیروهای مسلح از مهمترین رویدادهایی است که امروز دوشنبه (سوم خرداد) در سطح استان خبری خواهند شد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا، صبح امروز قرار است نشست هماهنگی مسوولان روابط عمومی ادارت کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شود.
در این نشست که به ریاست مسوول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار می شود، حاضران به بحث و تبادل نظر در خصوص روندهای بروز رسانی ارائه خدمات خواهند پرداخت.

** نشست خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه
یکی دیگر از برنامه های امروز (دوشنبه) نشست خبری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در سرسرای جلسات این سازمان است.

** صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان
از دیگر برنامه های خبری امروز برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر است که قرار شده با حضور مسوولان استان در پادگان سروران کرمانشاه برگزار شود.
نواخته شدن زنگ مقاومت، ایثار و پیروزی در مدارس استان و غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام در ساعت ۱۲ امروز (دوشنبه) از دیگر برنامه ‌ها است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس