تاریخ انتشار: ۲۸ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] وب سایت کلیک: شرکت سوبارو ژاپنی در نمایشگاه سال گذشته نیویورک از کانسپتی به نام Viziv-7 رونمایی کرد که برنامه این شرکت را در زمینه شاسی‌بلندهای هفت صندلی نشان می‌داد. حال در نمایشگاه نیویورک سال ۲۰۱۷ این کمپانی تصمیم گرفت نمونه کامل آن را رونمایی کند.   کانسپت جدید Ascent نام داشته و یک […]

[ad_1]

وب سایت کلیک: شرکت سوبارو ژاپنی در نمایشگاه سال گذشته نیویورک از کانسپتی به نام Viziv-7 رونمایی کرد که برنامه این شرکت را در زمینه شاسی‌بلندهای هفت صندلی نشان می‌داد. حال در نمایشگاه نیویورک سال ۲۰۱۷ این کمپانی تصمیم گرفت نمونه کامل آن را رونمایی کند.

 

کانسپت Ascent سوبارو رقیبی سرسخت برای شاسی بلندهای هفت صندلی

کانسپت جدید Ascent نام داشته و یک شاسی‌بلند هفت نفره‌ای شبیه به فولکس واگن Atlas جدید محسوب می‎شود. بیشتر کمپانی‌ها اطلاعات کمی از محصول کانسپت خود ارائه می‌دهند زیرا آن را یک نمونه اولیه می‌دانند که مشخص نیست آیا به تولید می‌رسد یا خیر. از این رو سوبارو نیز در دادن اطلاعات کافی تمایلی نداشته و سعی کرده تنها یک کانسپت را به همگان نشان دهد. مشخص نیست که آیا کمپانی ژاپنی برنامه‌ای برای عرضه نسخه تولیدی آن داشته یا خیر اما احتمال می‌رود در سال‌های آینده چنین موضوعی اتفاق افتد.

 

کانسپت Ascent سوبارو رقیبی سرسخت برای شاسی بلندهای هفت صندلی

 

کانسپت Ascent سوبارو رقیبی سرسخت برای شاسی بلندهای هفت صندلی 

 

کانسپت Ascent سوبارو رقیبی سرسخت برای شاسی بلندهای هفت صندلی 

انتظار داریم سوبارو از یک موتور بوکسور چهار سیلندر توربوشارژ در کنار سیستم چهار چرخ محرک بهره گیرد تا توان بالایی به خودرو ببخشد.  Ascent ابعادی ۱۹۸*۷۸*۷۲ اینچی داشته که تقریبا آن را با فولکس واگن اطلس یکسان می‌کند. درست همانند فولکس واگن، سوبارو قصد داشته با تولید چنین مدلی یکی از بخش‌های پرسود را در بازار ایالات‌متحده راه‌اندازی کند و به یکی از رقبای سرسخت تبدیل شود. البته فولکس به دلیل تقلب‌های سوختی با ضررهایی رو به رو شد اما سوبارو می‌خواهد با استراتژی بی‌نقص و درست این راه را دنبال کند. سوبارو برای چنین هدفی بسیار مصمم بوده و نمی‌خواهد اشتباه را دو بار تکرار نماید. به نظر می‌رسد در طراحی تاحدودی وام دار برخی مدل های گذشته از جمله سوبارو ایمپرزا ۲۰۱۶ بوده که جذابیت آن را برخلاف مدل سدان دوچندان کرده است.

در فضای داخلی سعی شد طراحی نسبتا آینده نگرانه‌ای به کار گرفته شود و در حقیقت با یک فضای همچون مدل تولیدی رو به رو می‌شوید. اما این فضا لوکس به نظر رسیده و مشخص نیست در نسخه تولیدی چگونه خواهد بود.

به طور کلی باید  Ascent را یک مدل شبه اطلس از فولکس واگن دانست اگرچه می‌تواند رقیبی نیز به شمار رود. برای کسب جزئیات بیشتر پیرامون نسخه تولیدی باید به انتظار نشست.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس