تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کتاب های «حجت چریک» و «ردپایی در رمل» در مرکز تبادل کتاب رونمایی می شوند. رونمایی دو کتاب «حجت چریک» و «ردپایی دررمل» چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه در مرکز تبادل کتاب برگزار می شود.  «حجت چریک»، شرح زندگی سردار شهید حجت الله نیکچه فراهانی از کودکی تا شهادت است. انتشارات ۲۷ بعثت داستان زندگی […]

[ad_1]

کتاب های «حجت چریک» و «ردپایی در رمل» در مرکز تبادل کتاب رونمایی می شوند.

رونمایی دو کتاب «حجت چریک» و «ردپایی دررمل» چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه در مرکز تبادل کتاب برگزار می شود.

 «حجت چریک»، شرح زندگی سردار شهید حجت الله نیکچه فراهانی از کودکی تا شهادت است. انتشارات ۲۷ بعثت داستان زندگی این فرمانده ی ۱۹ ساله ی گردان انصار الرسول لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) را در ۱۷۲ صفحه به چاپ رسانده است. شهید نیکچه فراهانی متولد سال ۴۳ بود و درسال ۶۲ در منطقه فکه به شهادت رسید. «حجت چریک» علاوه بر زندگی نامه ی شهید، شامل تصاویری ناب از شهید حجت در مراحل مختلف زندگی از کودکی تا شهادت است.

نویسنده ی این اثر، فاطمه وفایی زاده است و زهرا زمانی نیز محقق اثر بوده و انجام مصاحبه با خانواده و همرزمان و دوستان شهید را به صورت میدانی انجام داده است.

کتاب «ردپایی در رمل»، خاطرات روزنوشت محمدحسن منافی از تفحص پیکر شهداست. انتشارات ۲۷ بعثت این کتاب را در ۳۱۲ صفحه به چاپ رسانده است.

این نشست با حضور نویسندگان و محققان دو اثر، جمعی از مسئولین و اهالی فرهنگ و خانواده و همرزمان شهید روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در مرکز تبادل کتاب تهران واقع در چهارراه ولیعصر، ابتدای خیابان مظفر شمالی برگزار می گردد. مرکز تبادل کتاب، مجموعه ی فرهنگی بزرگی است که از حدود یک سال پیش با ایده ی مبادله ی کتاب های خوانده شده با کتاب های جدید آغاز به کار کرده و فعالیت های متنوعی در حوزه ی کتاب دارد. برگزاری نشست های نقد و بررسی کتاب با حضور نویسندگان و مترجمان مطرح کشور، برگزاری جلسات رونمایی از کتب تازه چاپ، برگزاری محافل ادبی، داستانی و شعر و همچنین اجرای طرح های خیریه در حوزه ی کتاب مانند نذر کتاب روستا از جمله ی فعالیت های این مرکز بوده است.

 مرکز تبادل کتاب همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۱ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ الی ۲۰ پذیرای مخاطبان است.  علاقمندان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی ۶۶۱۷۷۸۹۲ تماس حاصل کنند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس