تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تکفیری داعش در ادامه جنایت های خود ویدئویی را پخش کرده است که در آن کودکان عضو این گروه پنج نفر از اسرای کرد را در سوریه اعدام می کنند. به گزارش ایرنا به نقل از شبکه العربیه، در این ویدئو جنایت آمیز و هولناک گروه تروریستی – تکفیری داعش یک کودک با چشمان […]

[ad_1]

تکفیری داعش در ادامه جنایت های خود ویدئویی را پخش کرده است که در آن کودکان عضو این گروه پنج نفر از اسرای کرد را در سوریه اعدام می کنند.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه العربیه، در این ویدئو جنایت آمیز و هولناک گروه تروریستی – تکفیری داعش یک کودک با چشمان ابی و پوست سفید دیده می شود که این گروه تروریستی آن نام او را ‘ابو عبدالله بریتانیایی’ خطاب می کند. 

این کودک دارای تابعیت انگلیسی و عضو گروه جلادان گروه تروریستی داعش است و به خوبی عربی و انگلیسی تکلم می کند.

براساس این ویدئو یکی دیگر از کودگان اهل یمن است.

این ویدئو در شهر رقه سوریه پایگاه گروه تروریستی – تکفیری داعش در سوریه ضبط شده و در آن پنج کودک با تابعیت های مختلف اقدام به اعدام پنج اسیر کُرد به ضرب گلوله می کنند.

آژانس پلیس اروپا (یوروپل) در تازه ترین گزارش خود نسبت به تربیت کودکان در سرزمین های تحت تصرف داعش به عنوان پیکارجویان نسل آینده این گروه تروریستی هشدار داد و آن را تهدیدی امنیتی برای کشورها دانست.

اندیشکده «کویلیوم» دراین گزارش تحت عنوان «کودکان دولت اسلامی» بیان داشت که داعش برای تضمین آینده اش کودکان را از خردسالی برای مشاغل جاسوسی، مبلغ، سرباز و جلادی آموزش می دهد.

این گزارش همچنین با بیان اینکه داعش از طریق آدم ربایی کودکان را به استخدام خود در می آورد، نوشت: صدها تن از کودکان ترکمن و یزیدی در بازه زمانی آگوست ۲۰۱۴ تا ژوئن ۲۰۱۵ به زور از خانواده شان گرفته و به مراکز آموزشی این گروه تروریستی منتقل شده اند.

گزارش یاد شده افزود: فرستاده سازمان ملل متحد در عراق نیز می گوید داعش تاکنون بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ کودک را در سنین ۹ تا ۱۵ سال را ربوده است. 

تشکیلات اطلاعلاتی فرانسه نیز پیشتر اعلام کرد که ۴۰۰ کودک فرانسوی را در مناطق تحت اشغال داعش شناسایی کرده اند که سرنوشت آنان از منظر حقوقی و امنیتی برای فرانسه روشن نیست.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس