تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کتاب خاطرات یکی از مسئولان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی یزد در دوران اسارت در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی رونمایی می‌شود. به گزارش ایسکانیوز، به همت انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد، مجموعه خاطرات سیدحسین فرمی‌باف با عنوان کتاب«عشق و شباب و رندی» به […]

[ad_1]

سیدحسین فرمی‌باف

کتاب خاطرات یکی از مسئولان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی یزد در دوران اسارت در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی رونمایی می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز، به همت انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد، مجموعه خاطرات سیدحسین فرمی‌باف با عنوان کتاب«عشق و شباب و رندی» به چاپ رسید.

این کتاب که در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی (۲۶ مرداد جاری) رونمایی خواهد شد، مجموعه خاطراتی گرانبها از سیدحسین فرمی‌باف است که در دوران اسارت با نام اسیر شماره ۵۴۴۲ شناخته می‌شد.

فرمی‌باف که اکنون مسئولیت ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی یزد را بر عهده دارد در شانزدهم آبان ماه سال شصت و یک در عملیات محرم در حالی که بیش از هفده سال از عمرش می‌گذشت در خاک عراق به اسارت درآمد و پس از تحمل هشت سال اسارت در زندان‌های رژیم بعث عراق در سال ۱۳۶۹ به آغوش میهن بازگشت.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس