تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] محمد حسینی، دبیر تحریریه نشر ثالث، از برگزاری مراسم رونمایی دو مجموعه داستان «هیولاهای خانگی»، «گربه ساکن چنار» و رمان «آنها که ما نیستیم» خبر داد. به گزارش عصر ایران، حسینی به ایبنا گفت: برای معرفی آثار جدید نشر ثالث به مخاطبان حوزه ادبیات، مراسم رونمایی از سه کتاب جدید نشر ثالث با عنوان‌های […]

[ad_1]

محمد حسینی، دبیر تحریریه نشر ثالث، از برگزاری مراسم رونمایی دو مجموعه داستان «هیولاهای خانگی»، «گربه ساکن چنار» و رمان «آنها که ما نیستیم» خبر داد.

به گزارش عصر ایران، حسینی به ایبنا گفت: برای معرفی آثار جدید نشر ثالث به مخاطبان حوزه ادبیات، مراسم رونمایی از سه کتاب جدید نشر ثالث با عنوان‌های «هیولاهای خانگی»، «گربه ساکن چنار» و «آنها که ما نیستیم» در کتاب‌فروشی نشر ثالث برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این مراسم از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ششم مرداد (امروز) با حضور یونس تراکمه، محمود حسینی‌زاد، ارسلان فصیحی و حسن میرعابدینی در کتاب‌فروشی ثالث به نشانی تهران، خیابان کریم‌خان‌زند، بین ماهشهر و ایرانشهر برگزار می‌شود.

 دبیر تحریریه نشر ثالث در توضیح این سه کتاب گفت: دو کتاب «هیولاهای خانگی»، نوشته فرشته احمدی و «گربه ساکن چنار» نوشته محمد بکایی مجموعه داستان است که در روزهای گذشته منتشر شده و «آنها که ما نیستیم» نیز رمان خودم است که در آخرین روزهای سال ۹۴ راهی بازار نشر شد. وی افزود: «هیولاهای خانگی»، شامل هشت داستان کوتاه است؛ کتاب آدم‌هایی را که ممکن است در طول شبانه‌روز با آنها برخوردهای کوتاهی داشته باشید به طور دقیق و موشکافانه بررسی کرده است.

«گربه ساکن چنار» نیز مجموعه داستانی بسیار زیبا و جذاب به قلم محمد بکایی است که بدون شک مخاطب با آن ارتباط برقرار خواهد کرد. حسینی با اشاره به کتاب خودش گفت: «آنها که ما نیستیم» دومین رمان من است و به مسائل روز جامعه می‌پردازد. در این رمان سعی کردم روحیات و فرهنگ ایرانی را از طریق اسطوره‌ها و تاریخ، بازآفرینی کنم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس