تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نشر سیراف برای سومین بار، یک نمایشنامه را همزمان با اجرای نمایش، منتشر و مراسم رونمایی از این کتاب را در سالن اجرای نمایش با حضور مهمانان برگزار کرد. به گزارش ایسکانیوز براساس خبر دریافتی، “زنانی که به بزها خیره شده‎اند” سومین نمایشنامه ایوب آقاخانی است که توسط نشر سیراف همزمان با اجرای نمایش […]

[ad_1]

نشر سیراف برای سومین بار، یک نمایشنامه را همزمان با اجرای نمایش، منتشر و مراسم رونمایی از این کتاب را در سالن اجرای نمایش با حضور مهمانان برگزار کرد.

به گزارش ایسکانیوز براساس خبر دریافتی، “زنانی که به بزها خیره شده‎اند” سومین نمایشنامه ایوب آقاخانی است که توسط نشر سیراف همزمان با اجرای نمایش به کارگردانی آقاخانی، منتشر می‎شود که شب گذشته مراسم رونمایی آن در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر با حضور چهره‎های هنری و ورزشی برگزار شد.

در این مراسم، کیانوش رستمی، قهرمان المپیک و برخی از کارگردانان و بازیگران تئاتر حضور داشتند که بعد از اجرای نمایش به روی صحنه رفتند و همراه با مدیر انتشارات و بازیگران از کتاب رونمایی کردند.

ایوب آقاخانی که در این نمایش همراه با بهاره رهنما و نگار فروزنده نقش‎آفرینی می‎کرد، از خانم جاویدی برای انتشار نفیس و به موقع نمایشنامه‎ها تشکر کرد.

صدیقه جاویدی، مدیر نشر سیراف، در این مراسم ضمن تبریک به ایوب آقاخانی و عوامل نمایش، گفت: خوشحالم که امشب، این لحظه و این مکان از لحظههای زندگی من هست و افتخار میکنم به بودن در کنار شما.

جاویدی با بیان اینکه امیدوارم نشر سیراف یک اتفاق امیدوار کننده در عرصه تئاتر باشه، ادامه داد: این سومین کتاب از آقای اقاخانی است که توسط نشر سیراف چاپ شده است. “پیاده در مه” و “اروندخون” که به عنوان سه‎گانه جنگ این نمایشنامه‎نویس معرفی شدند، حاصل همکاری قبلی سیراف و آقاخانی است.

ما در نشر سیراف تلاش کردیم هر سه کتاب به عنوان متن نمایشنامه حتما همزمان با اجرای نمایش منتشر شود، چرا که در این صورت همه عوامل نمایش می‎توانند در جشن رونمایی شرکت داشته باشند و شیرینی مواجهه مخاطب با متن اثر را هم تجربه کنند. ضمن اینکه علاقمندانی که این نمایش را دیده‎اند و پسندیده‎اند می‎توانند متن اثر را هم داشته باشند و به این ترتیب این تجربه نمایشی کامل می‎شود.

عباس مخبر، مترجم و اسطوره‌شناس ایرانی، هم که مهمان این مراسم بود گفت: در این نمایشنامه بسیاری از درس‌های پایه‌ای زندگی در موقعیت نمایش مرور می‌شود.

عباس مخبر، مترجم و اسطوره‌شناس، حبیب دهقان‌نسب، بازیگر سینما و تلویزیون، ابراهیم شیبانی، کارگردان تلویزیون، رضا علاءالدین، مالک پاساژ علاءالدین، صدیقه جاویدی بوشهری، مدیر نشر سیراف، مرضیه صدرایی، بازیگر تلویزیون، جواد پیشگر، کارگردان تئاتر ، مجید حمزه، صداپیشه و بازیگر نمایش‌های رادیویی، امیرحسین شفیعى، کارگردان تئاتر، کیانوش رستمی، قهرمان المپیک و حامد سلیمی از قهرمانان رشته وزنه‌برداری، از جمله میهمانان‌ حاضر در این مراسم بودند.

کتاب زنانی که به بزها خیره می‎شوند در قطع جیبی و با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه توسط نشر سیراف در مهر ۱۳۹۵ منتشر شده است.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس