تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] منشور و طرح “همیار گردشگر” توسط وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری رونمایی شد. به گزارش ایسنا، این رونمایی در مراسم گرامیداشت روز جهانی جهانگردی درحالی صورت گرفت که تعدادی از دانش‌آموزان همیار گردشگر با لباس فُرم حاضر بودند تا کارت “همیار گردشگر” را به شکل نمادین دریافت […]

[ad_1]

منشور و طرح “همیار گردشگر” توسط وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، این رونمایی در مراسم گرامیداشت روز جهانی جهانگردی درحالی صورت گرفت که تعدادی از دانش‌آموزان همیار گردشگر با لباس فُرم حاضر بودند تا کارت “همیار گردشگر” را به شکل نمادین دریافت کنند.

«علی اصغر فانی»، وزیر آموزش و پرورش پس از این رونمایی به سیاست‌های این وزارتخانه در توسعه مشارکت اشاره کرد و گفت: معتقدیم باید با سایر نهادها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی، مشارکت داشته باشیم تا در رسیدن به اهداف چندجانبه کمک کنیم.

او افزود: در سند آموزش و پرورش نیز به تربیت اجتماعی و سیاسی و زیباشناختی دانش آموزان تاکید شده است.

«فانی» با اشاره به اجرای طرح همیار گردشگر گفت: فعالیت‌هایی از این دست در آموزش و پرورش سابقه داشته است، مانند همیار پلیس که تجربه بسیار موفقی بوده، بر همین اساس همکاری مشابهی با محیط‌زیست آغاز شده و اکنون هم با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری طرح همیار گردشگر به اجرا گذاشته شده است.

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: مشارکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های اجتماعی ضمن آنکه به موفقیت آن فعالیت کمک می‌کند، در تربیت اجتماعی، فرهنگی و سیاسی دانش‌آموزان مؤثر است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس