تاریخ انتشار: ۳۱ ارد ۱۳۹۵

– مسئول انجمن سینمای جوان شهرستان تالش از رونمایی از دو فیلم در شانزدهمین پاتوق این انجمن خبر داد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
نادیا شکرگزار روز جمعه به ایرنا گفت: انجمن سینمای جوانان ایران دفتر تالش از خردادماه سال ۹۴ به هدف ایجاد روحیه و نشاط بین جوانان فیلمساز و ترغیب آنان، برنامه ای به نام پاتوق فیلم کوتاه برگزار کرده است.
وی ادامه داد: در سال گذشته ۱۴ پاتوق با رونمایی از افزون بر ۲۵ فیلم تولید دفتر تالش برگزار شد و امسال نیز بمناسبت روز جوان با دو پاتوق به نام های قشنگه آو ساخته سروش شکرگزار و عطر بهار، بوی عیدی ساخته حامد رحیمی جوکندان به شماره شانزدهمین خود رسید.
مسئول انجمن سینمای جوان تالش افزود: در این مراسم فیلم های برگزیده دیگری نیز برای ارتقا سطح علمی جوانان برگزار شد و جوانان با فیلم های برگزیده داخلی و بین المللی آشنایی یافتند.

** تجلیل از ۳۰ جوان نخبه تالش در جشنواره فرهنگی حضرت علی اکبر
در مراسمی به مناسبت روز جوان، جشنواره حضرت علی اکبر برگزار و ۳۰ جوان نخبه تالش تجلیل شدند.
هاشم اسماعیلی معاون اداره ورزش و جوانان استان گیلان عصر پنجشنبه در این مراسم گفت: برای کسانی که فکورانه و دردمندانه به مسائل اجتماعی عصر ما نظر می کنند، اهمیت و نقش ویژه جوانان در امر توسعه فرهنگی و پیشرفت های علمی و صنعتی کاملاً روشن است.
وی افزود: در ایران اسلامی، سیمای واقعی و شفاف انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و سازندگی اجتماعی را می توان در پرتو تلاش ها و مجاهدت ها مشاهده کرد؛ هرجا که جوشش و کوشش به ثمر نشسته، نشانی از حضور گرم و فعال جوانان به چشم می خورد.
معاون اداره ورزش و جوانان استان گیلان گفت: با توجه به سند ملی توسعه ویژه ساماندهی امور جوانان یکی از برنامه های سیزده گانه که یکی از آنها برنامه شناسایی و تقویت سازمان های مردم نهاد مرتبط با امور جوانان می باشد، جوانان در گروه سنی ۱۴ تا ۲۹ سال را جهت تاسیس و صدور پروانه فعالیت با عنوان سازمانهای مردم نهاد ( سمن ) تحت پوشش قرار می دهد.
این مراسم با مداحی در رثای حضرت علی اکبر، اجرای موسیقی زنده، اهدای جوایز به جوانان نمونه هر اداره توسط مسئولان تالشی و تجلیل از قهرمانان و مدال آوران این شهرستان پایان یافت.
شهرستان تالش در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
۷۱۰۶/۲۰۰۷

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس